Clubfeest 30 september 2022

Beste vrienden en vriendinnen van Dulcinea bridgeclub,
 
Gisteren beleefden we op de club, samen met meer dan 70 enthousiastelingen, ons jaarlijks clubfeest in zaal poly A van wijkcentrum Xaverianen. Vermoedelijk en hopelijk zullen zij die erbij waren zich nogal gunstig uitlaten over dat gebeuren.
 
Enerzijds beoogt het feest de banden tussen onze leden te versterken bij een leuk samenzijn, ondersteund door passende natjes en droogjes.Het behoorlijke weer (ook al zaten we dan binnen) en een nieuwe topprestatie van champagneboeren en traiteur Nachtegaele zorgden voor de ideale omstandigheden en de aangename sfeer werd bereikt volgens het principe “wat we zelf doen, doen we beter”. Ook de ingehuurde entertainer zorgde voor een gesmaakte en verrassende noot. Tel daarbij de inzet van vele vrijwillige handen om het werk te verzetten en het plaatje is compleet. Dat wordt voor het bestuur een hele opgave om volgend jaar minstens even goed te doen tegen dezelfde prijs/kwaliteit verhouding.
 
Andere doelstelling van het feest is de huldiging van onze zomerkampioenen. De klassementen daarvan zijn te vinden op onze website in de rubriek resultaten. proficiat aan alle deelnemers en inzonderheid aan degenen die zich vooraan wisten te plaatsen. Zoals bekend huldigen we het principe dat van de beschikbare prijzen elkeen er slechts één kan winnen. In volgorde worden de prijzen toegekend in de algemene klassering, de vrijdagcompetitie (meest deelnemers), de maandagcompetitie en de donderdagcompetitie met nog het slemklassement als bijkomende categorie. Wel win je de mooist beschikbare prijs indien je voor meerdere in aanmerking komt. Dat zorgt voor enig schuifwerk bij de toekenning ervan. Uiteindelijk gingen algemeen kampioen Lieven Braet evenals vrijdagkampioenen Lena en Daniël Buffel (ex aequo, of wat dacht je?), maandagkampioen Joost Maddens, donderdagkampioen Roger Debree en slemkampioen Marc Vandenberghe met de hoofdprijzen naar huis. De overige “podiumprijzen” gingen naar Erik Geldhof, Bernard Dereeper, Robert Cornelis, Roland Liefhooghe, Han Laporte, Eliane De Cloet, Johan Verhaeghe en Robert Imbo. Na afloop van de (ingekorte) feestdrive werden dan nog verschillende prijzen uitgeloot.
 
Vervolgens hadden we nog de feestdrive zelf waar we ook een (voorlopig!) clubrecord hebben gehaald met 17 speeltafels in 2 willekeurige reeksen. Meteen nog 16 winnaars van een drankbon.
 
En tenslotte stapte iedereen naar buiten en naar huis met zijn of haar “Cherie” onder de arm.
 
Overigens vind je enkele foto’s terug in de galerij (na inloggen) van onze website.
 
Afspraak volgend jaar! En iedereen van harte bedankt.
 
de voorzitter, mede namens het voltallig bestuur.

Vrijdag 30 september 2022 Rood

Ranks

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Rood

8½ Table 27 Board Mitchell Movement Received 143 of 192 scores.

RankPairNames [NORTH/SOUTH]BdsTotalMax%Score
17Peter Seghers & Martine Expeels18100,0018055,56
21Danièle Nazari & Eddy Walgrave1898,4018054,67
32Jos Moret & Monique Breemeersch1890,8018050,44
44Bernard Dereeper & Marc Vandenberghe1890,6018050,33
55Marc Geeraert & Johan Lauwers1890,0018050,00
68Erik De Visschere & Rose Micholt1886,4018048,00
73Martine Verdonck & Jeannine Logghe1778,0017045,88
86Christine Verrue & Liliane Wittebolle1880,8018044,89
RankPairNames [EAST/WEST]BdsTotalMax%Score
17Moniek Avonture & Carlos Desoete1583,8015055,87
23Rosa Dufour & Mieke Debusschere18100,0018055,56
34Nicole Legroe & Paul Logghe1583,0015055,33
49Johan Verhaeghe & Luc Defour1476,2014054,43
58Tine Hessels & Didier Deforche1578,0015052,00
61Cathy Spiritus & Geert Dewulf1889,2018049,56
72Frans Cool & Marie-Louise Clyncke1886,8018048,22
86Yola Simoens & Regine Rosson1569,6015046,40
95Simone Priem & Huguette Van Iseghem1548,4015032,27

Travellers    

Ranks     ScoreCards

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
♠J96
J97
JT8
♣K653
♠A843
5432
Q42
♣94
  ♠752
Q6
AK9753
♣J2
    6     
 6 HCP 10 
   18     

♠KQT
AKT8
6
♣AQT87
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
112C+3SD2150 6,23,8 Danièle Nazari & Eddy WalgraveCathy Spiritus & Geert Dewulf
35        Martine Verdonck & Jeannine LoggheSimone Priem & Huguette Van Iseghem
47        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheMoniek Avonture & Carlos Desoete
592H+2SD2170 9,80,2 Marc Geeraert & Johan LauwersJohan Verhaeghe & Luc Defour
623C+2SDQ150 6,23,8 Christine Verrue & Liliane WittebolleFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
742H+1SDQ140 2,67,4 Peter Seghers & Martine ExpeelsNicole Legroe & Paul Logghe
862NT-2ND3 1000,29,8 Erik De Visschere & Rose MicholtYola Simoens & Regine Rosson
Board 2 NS Game Dealer E
♠AJT43
8
A853
♣A43
♠K
K6
QJ962
♣JT986
  ♠Q52
Q9732
K4
♣K75
   13     
10 HCP 10 
    7     

♠9876
AJT54
T7
♣Q2
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
112S=NH2110 0,29,8 Danièle Nazari & Eddy WalgraveCathy Spiritus & Geert Dewulf
35        Martine Verdonck & Jeannine LoggheSimone Priem & Huguette Van Iseghem
47        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheMoniek Avonture & Carlos Desoete
592S+1NH7140 2,67,4 Marc Geeraert & Johan LauwersJohan Verhaeghe & Luc Defour
622S+3NH2200 55 Christine Verrue & Liliane WittebolleFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
744S=NH2620 7,42,6 Peter Seghers & Martine ExpeelsNicole Legroe & Paul Logghe
864S+1NDK650 9,80,2 Erik De Visschere & Rose MicholtYola Simoens & Regine Rosson
Board 3 EW Game Dealer S
♠Q9874
8654
2
♣Q63
♠A32
KQJ9
AQ64
♣A9
  ♠J65
T2
KT9853
♣52
    4     
20 HCP 4  
   12     

♠KT
A73
J7
♣KJT874
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
113C=SHK110 9,80,2 Danièle Nazari & Eddy WalgraveCathy Spiritus & Geert Dewulf
35        Martine Verdonck & Jeannine LoggheSimone Priem & Huguette Van Iseghem
47        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheMoniek Avonture & Carlos Desoete
592NT+3WS9 2100,29,8 Marc Geeraert & Johan LauwersJohan Verhaeghe & Luc Defour
623D+2ECJ 1502,67,4 Christine Verrue & Liliane WittebolleFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
742NT=WS4 1206,23,8 Peter Seghers & Martine ExpeelsNicole Legroe & Paul Logghe
862NT=WC3 1206,23,8 Erik De Visschere & Rose MicholtYola Simoens & Regine Rosson
Board 4 Game All Dealer W
♠KQ73
AKJ72

♣7632
♠T654
T8654
A6
♣A9
  ♠AJ82
Q3
T8532
♣K8
   13     
 8 HCP 10 
    9     

♠9
9
KQJ974
♣QJT54
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193D=SC9110 9,80,2 Danièle Nazari & Eddy WalgraveJohan Verhaeghe & Luc Defour
223NT-3SC9 3000,29,8 Jos Moret & Monique BreemeerschFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
46        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheYola Simoens & Regine Rosson
58        Marc Geeraert & Johan LauwersTine Hessels & Didier Deforche
613NT-2ND3 2003,86,2 Christine Verrue & Liliane WittebolleCathy Spiritus & Geert Dewulf
733NT-1ND2 1007,42,6 Peter Seghers & Martine ExpeelsRosa Dufour & Mieke Debusschere
854H-2ND10 2003,86,2 Erik De Visschere & Rose MicholtSimone Priem & Huguette Van Iseghem
Board 5 NS Game Dealer N
♠J9
J75
A73
♣J8753
♠742
KQ93
K986
♣QT
  ♠A3
A642
QJT
♣9642
    7     
10 HCP 11 
   12     

♠KQT865
T8
542
♣AK
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
192S=SH3110 3,86,2 Danièle Nazari & Eddy WalgraveJohan Verhaeghe & Luc Defour
222S+1SD6140 7,42,6 Jos Moret & Monique BreemeerschFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
46        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheYola Simoens & Regine Rosson
58        Marc Geeraert & Johan LauwersTine Hessels & Didier Deforche
612S=SH3110 3,86,2 Christine Verrue & Liliane WittebolleCathy Spiritus & Geert Dewulf
733S-1SD6 1000,29,8 Peter Seghers & Martine ExpeelsRosa Dufour & Mieke Debusschere
852S+2SD6170 9,80,2 Erik De Visschere & Rose MicholtSimone Priem & Huguette Van Iseghem
Board 6 EW Game Dealer E
♠96
643
T7652
♣A72
♠KJ842
K97
AJ3
♣J9
  ♠AQ
Q52
Q98
♣KQ853
    4     
13 HCP 15 
    8     

♠T753
AJT8
K4
♣T64
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2EC4 6606,23,8 Danièle Nazari & Eddy WalgraveJohan Verhaeghe & Luc Defour
223NT+3EH8 6901,48,6 Jos Moret & Monique BreemeerschFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
46        Bernard Dereeper & Marc VandenbergheYola Simoens & Regine Rosson
58        Marc Geeraert & Johan LauwersTine Hessels & Didier Deforche
613NT+3EH8 6901,48,6 Christine Verrue & Liliane WittebolleCathy Spiritus & Geert Dewulf
733NT+2EH8 6606,23,8 Peter Seghers & Martine ExpeelsRosa Dufour & Mieke Debusschere
853NT+1EC10 6309,80,2 Erik De Visschere & Rose MicholtSimone Priem & Huguette Van Iseghem
Board 7 Game All Dealer S
♠T2
K7
KQT763
♣AT8
♠J64
T52
A42
♣9762
  ♠AK853
A863
J
♣J43
   12     
 5 HCP 13 
   10     

♠Q97
QJ94
985
♣KQ5
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
182H+1SC9140 55 Danièle Nazari & Eddy WalgraveTine Hessels & Didier Deforche
212NT+1NSA150 7,42,6 Jos Moret & Monique BreemeerschCathy Spiritus & Geert Dewulf
332D=NSA90 2,67,4 Martine Verdonck & Jeannine LoggheRosa Dufour & Mieke Debusschere
57        Marc Geeraert & Johan LauwersMoniek Avonture & Carlos Desoete
69        Christine Verrue & Liliane WittebolleJohan Verhaeghe & Luc Defour
723S-3ECK300 9,80,2 Peter Seghers & Martine ExpeelsFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
844D-1NSA 1000,29,8 Erik De Visschere & Rose MicholtNicole Legroe & Paul Logghe
Board 8 Love All Dealer W
♠AK7
JT
AKT8
♣KJ52
♠986
Q9762
72
♣T97
  ♠Q53
AK84
Q64
♣A86
   19     
 2 HCP 15 
    4     

♠JT42
53
J953
♣Q43
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
183H-1WDA50 8,61,4 Danièle Nazari & Eddy WalgraveTine Hessels & Didier Deforche
212H-1WSA50 8,61,4 Jos Moret & Monique BreemeerschCathy Spiritus & Geert Dewulf
332NT-3NHA 1500,29,8 Martine Verdonck & Jeannine LoggheRosa Dufour & Mieke Debusschere
57        Marc Geeraert & Johan LauwersMoniek Avonture & Carlos Desoete
69        Christine Verrue & Liliane WittebolleJohan Verhaeghe & Luc Defour
722H=ED3 1102,67,4 Peter Seghers & Martine ExpeelsFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
843D-1NHA 5055 Erik De Visschere & Rose MicholtNicole Legroe & Paul Logghe
Board 9 EW Game Dealer N
♠JT8643
962
86
♣JT
♠Q75
K87
AK952
♣A3
  ♠K2
QT3
J743
♣K987
    2     
16 HCP 9  
   13     

♠A9
AJ54
QT
♣Q6542
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
183NT+1EC2 6301,48,6 Danièle Nazari & Eddy WalgraveTine Hessels & Didier Deforche
213NT+1WS3 6301,48,6 Jos Moret & Monique BreemeerschCathy Spiritus & Geert Dewulf
332NT+1WSJ 1506,23,8 Martine Verdonck & Jeannine LoggheRosa Dufour & Mieke Debusschere
57        Marc Geeraert & Johan LauwersMoniek Avonture & Carlos Desoete
69        Christine Verrue & Liliane WittebolleJohan Verhaeghe & Luc Defour
722D+3WCJ 1506,23,8 Peter Seghers & Martine ExpeelsFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
842S-2NC9 1009,80,2 Erik De Visschere & Rose MicholtNicole Legroe & Paul Logghe
Board 10 Game All Dealer E
♠974
9542
T64
♣A43
♠QJT3
JT83
KQ
♣T95
  ♠K852
K76
752
♣Q86
    4     
 9 HCP 8  
   19     

♠A6
AQ
AJ983
♣KJ72
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
171D+3SSQ130 7,42,6 Danièle Nazari & Eddy WalgraveMoniek Avonture & Carlos Desoete
291D+3SS3130 7,42,6 Jos Moret & Monique BreemeerschJohan Verhaeghe & Luc Defour
321D+1SSQ90 0,29,8 Martine Verdonck & Jeannine LoggheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
441D+3SSQ130 7,42,6 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheNicole Legroe & Paul Logghe
68        Christine Verrue & Liliane WittebolleTine Hessels & Didier Deforche
71        Peter Seghers & Martine ExpeelsCathy Spiritus & Geert Dewulf
831D+2SSQ110 2,67,4 Erik De Visschere & Rose MicholtRosa Dufour & Mieke Debusschere
Board 11 Love All Dealer S
♠QJ64
KQJ63
Q5
♣86
♠A75
T84
J87
♣AKJ7
  ♠K92
97
A943
♣QT32
   11     
13 HCP 9  
    7     

♠T83
A52
KT62
♣954
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173H-2NC2 1002,67,4 Danièle Nazari & Eddy WalgraveMoniek Avonture & Carlos Desoete
292NT=ED6 1200,29,8 Jos Moret & Monique BreemeerschJohan Verhaeghe & Luc Defour
322H-1NC2 5055 Martine Verdonck & Jeannine LoggheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
441H+1NCQ110 8,61,4 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheNicole Legroe & Paul Logghe
68        Christine Verrue & Liliane WittebolleTine Hessels & Didier Deforche
71        Peter Seghers & Martine ExpeelsCathy Spiritus & Geert Dewulf
832H=NC2110 8,61,4 Erik De Visschere & Rose MicholtRosa Dufour & Mieke Debusschere
Board 12 NS Game Dealer W
♠6
AQT83
A32
♣A942
♠J4
K92
KQT74
♣Q85
  ♠AKQT987532
J5

♣K
   14     
11 HCP 13 
    2     

♠-
764
J9865
♣JT763
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S+1EH6 4507,42,6 Danièle Nazari & Eddy WalgraveMoniek Avonture & Carlos Desoete
296Sx-2EH6300 9,80,2 Jos Moret & Monique BreemeerschJohan Verhaeghe & Luc Defour
324S+2EH4 48055 Martine Verdonck & Jeannine LoggheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
445Sx+1EH7 7500,29,8 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheNicole Legroe & Paul Logghe
68        Christine Verrue & Liliane WittebolleTine Hessels & Didier Deforche
71        Peter Seghers & Martine ExpeelsCathy Spiritus & Geert Dewulf
834Sx=EH6 5902,67,4 Erik De Visschere & Rose MicholtRosa Dufour & Mieke Debusschere
Board 13 Game All Dealer N
♠87
652
KJ3
♣KQJ52
♠QT64
K83
A742
♣T3
  ♠A9
QJT97
98
♣8764
   10     
 9 HCP 7  
   14     

♠KJ532
A4
QT65
♣A9
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163NT+1SD2630 7,42,6 Danièle Nazari & Eddy WalgraveYola Simoens & Regine Rosson
283NT+1SD2630 7,42,6 Jos Moret & Monique BreemeerschTine Hessels & Didier Deforche
311NT+4NH9210 2,67,4 Martine Verdonck & Jeannine LoggheCathy Spiritus & Geert Dewulf
433NT+1SD2630 7,42,6 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheRosa Dufour & Mieke Debusschere
552S-2SH3 2000,29,8 Marc Geeraert & Johan LauwersSimone Priem & Huguette Van Iseghem
79        Peter Seghers & Martine ExpeelsJohan Verhaeghe & Luc Defour
82        Erik De Visschere & Rose MicholtFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
Board 14 Love All Dealer E
♠865
J764
JT72
♣Q4
♠KQ32
K93
Q4
♣J962
  ♠T974
T52
K6
♣AT85
    4     
11 HCP 7  
   18     

♠AJ
AQ8
A9853
♣K73
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
161NT-2SC2 1002,67,4 Danièle Nazari & Eddy WalgraveYola Simoens & Regine Rosson
281S+1WDJ 1100,29,8 Jos Moret & Monique BreemeerschTine Hessels & Didier Deforche
311D+3SS2130 9,80,2 Martine Verdonck & Jeannine LoggheCathy Spiritus & Geert Dewulf
434D-1SSK 5055 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheRosa Dufour & Mieke Debusschere
551D+2SSK110 7,42,6 Marc Geeraert & Johan LauwersSimone Priem & Huguette Van Iseghem
79        Peter Seghers & Martine ExpeelsJohan Verhaeghe & Luc Defour
82        Erik De Visschere & Rose MicholtFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
Board 15 NS Game Dealer S
♠Q52
764
Q5
♣AJ643
♠A87
K83
J983
♣Q87
  ♠K
QT952
AKT64
♣52
    9     
10 HCP 12 
    9     

♠JT9643
AJ
72
♣KT9
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164H+1ESJ 4502,67,4 Danièle Nazari & Eddy WalgraveYola Simoens & Regine Rosson
284H+1ED7 4502,67,4 Jos Moret & Monique BreemeerschTine Hessels & Didier Deforche
314H=ESJ 4207,42,6 Martine Verdonck & Jeannine LoggheCathy Spiritus & Geert Dewulf
434H+1ESJ 4502,67,4 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheRosa Dufour & Mieke Debusschere
553H+1ED7 1709,80,2 Marc Geeraert & Johan LauwersSimone Priem & Huguette Van Iseghem
79        Peter Seghers & Martine ExpeelsJohan Verhaeghe & Luc Defour
82        Erik De Visschere & Rose MicholtFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
Board 16 EW Game Dealer W
♠KJ5
A852
KJT
♣Q76
♠A432
9
Q9632
♣A84
  ♠T97
QJ64
A8
♣KT32
   14     
10 HCP 10 
    6     

♠Q86
KT73
754
♣J95
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152H-1SD3 5028 Danièle Nazari & Eddy WalgraveSimone Priem & Huguette Van Iseghem
272H=SD2110 73 Jos Moret & Monique BreemeerschMoniek Avonture & Carlos Desoete
392H-1SD2 5028 Martine Verdonck & Jeannine LoggheJohan Verhaeghe & Luc Defour
421NT+1SD3120 100 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
542H-1SD6 5028 Marc Geeraert & Johan LauwersNicole Legroe & Paul Logghe
662H=SCA110 73 Christine Verrue & Liliane WittebolleYola Simoens & Regine Rosson
81        Erik De Visschere & Rose MicholtCathy Spiritus & Geert Dewulf
Board 17 Love All Dealer N
♠93
K4
Q987
♣AQJ97
♠QJ742
JT9
JT6
♣T3
  ♠K8
AQ72
AK42
♣K62
   12     
 5 HCP 19 
    4     

♠AT65
8653
53
♣854
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152NT-3EC8150 82 Danièle Nazari & Eddy WalgraveSimone Priem & Huguette Van Iseghem
273NT-1EC450 64 Jos Moret & Monique BreemeerschMoniek Avonture & Carlos Desoete
393NT+3ED5 490010 Martine Verdonck & Jeannine LoggheJohan Verhaeghe & Luc Defour
423NT-4EC8200 100 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
542NT+1ED5 15028 Marc Geeraert & Johan LauwersNicole Legroe & Paul Logghe
662NT=ED5 12046 Christine Verrue & Liliane WittebolleYola Simoens & Regine Rosson
81        Erik De Visschere & Rose MicholtCathy Spiritus & Geert Dewulf
Board 18 NS Game Dealer E
♠K74
KQ8
A974
♣KQ8
♠Q52
T4
KQT853
♣A6
  ♠JT8
J632
J62
♣T73
   17     
11 HCP 3  
    9     

♠A963
A975

♣J9542
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT-1ND2 1007,42,6 Danièle Nazari & Eddy WalgraveSimone Priem & Huguette Van Iseghem
273NT+1ND2630 9,80,2 Jos Moret & Monique BreemeerschMoniek Avonture & Carlos Desoete
39        Martine Verdonck & Jeannine LoggheJohan Verhaeghe & Luc Defour
423NT-2ND6 2002,67,4 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
543NT-2NDJ 2002,67,4 Marc Geeraert & Johan LauwersNicole Legroe & Paul Logghe
663NT-2ND2 2002,67,4 Christine Verrue & Liliane WittebolleYola Simoens & Regine Rosson
81        Erik De Visschere & Rose MicholtCathy Spiritus & Geert Dewulf
Board 19 EW Game Dealer S
♠J4
K3
Q8754
♣9863
♠AK2
QT764
AJ93
♣T
  ♠T97
J85
K6
♣AJ542
    6     
14 HCP 9  
   11     

♠Q8653
A92
T2
♣KQ7
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Danièle Nazari & Eddy WalgraveNicole Legroe & Paul Logghe
264H=WD4 620010 Jos Moret & Monique BreemeerschYola Simoens & Regine Rosson
384H-1WC8100 91 Martine Verdonck & Jeannine LoggheTine Hessels & Didier Deforche
411NT-1N*C4 5064 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheCathy Spiritus & Geert Dewulf
532H+1WD8 14046 Marc Geeraert & Johan LauwersRosa Dufour & Mieke Debusschere
651NT-1E*S3100 91 Christine Verrue & Liliane WittebolleSimone Priem & Huguette Van Iseghem
772H+3WD5 20028 Peter Seghers & Martine ExpeelsMoniek Avonture & Carlos Desoete
Board 20 Game All Dealer W
♠Q98654
92
QT7
♣J2
♠A
AK543
K43
♣K976
  ♠JT
JT8
9652
♣A543
    5     
17 HCP 6  
   12     

♠K732
Q76
AJ8
♣QT8
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Danièle Nazari & Eddy WalgraveNicole Legroe & Paul Logghe
264H-1WS5100 91 Jos Moret & Monique BreemeerschYola Simoens & Regine Rosson
381NT=WS6 9064 Martine Verdonck & Jeannine LoggheTine Hessels & Didier Deforche
414Sx-3NHJ 800010 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheCathy Spiritus & Geert Dewulf
532S-1NHJ 10046 Marc Geeraert & Johan LauwersRosa Dufour & Mieke Debusschere
654H-1WS5100 91 Christine Verrue & Liliane WittebolleSimone Priem & Huguette Van Iseghem
774H=WS4 62028 Peter Seghers & Martine ExpeelsMoniek Avonture & Carlos Desoete
Board 21 NS Game Dealer N
♠8764
874
T65
♣KJ6
♠QJ52
T65
A7
♣Q875
  ♠A
KQJ92
QJ98
♣T93
    4     
 9 HCP 13 
   14     

♠KT93
A3
K432
♣A42
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Danièle Nazari & Eddy WalgraveNicole Legroe & Paul Logghe
262H+1ES9 14055 Jos Moret & Monique BreemeerschYola Simoens & Regine Rosson
383H-1ES350 91 Martine Verdonck & Jeannine LoggheTine Hessels & Didier Deforche
413H=ES10 14055 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheCathy Spiritus & Geert Dewulf
533H-1ED250 91 Marc Geeraert & Johan LauwersRosa Dufour & Mieke Debusschere
652H+2ES3 17028 Christine Verrue & Liliane WittebolleSimone Priem & Huguette Van Iseghem
774H=ES10 420010 Peter Seghers & Martine ExpeelsMoniek Avonture & Carlos Desoete
Board 22 EW Game Dealer E
♠85
AT
7432
♣Q9543
♠AQJ64
83
KQ86
♣AT
  ♠KT9732
Q94
AT
♣87
    6     
16 HCP 9  
    9     

♠-
KJ7652
J95
♣KJ62
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Danièle Nazari & Eddy WalgraveRosa Dufour & Mieke Debusschere
25        Jos Moret & Monique BreemeerschSimone Priem & Huguette Van Iseghem
374S+1EHK 65055 Martine Verdonck & Jeannine LoggheMoniek Avonture & Carlos Desoete
495S=ED5 65055 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheJohan Verhaeghe & Luc Defour
524S+1WC5 65055 Marc Geeraert & Johan LauwersFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
644S+1EH5 65055 Christine Verrue & Liliane WittebolleNicole Legroe & Paul Logghe
762S+2WHA 170100 Peter Seghers & Martine ExpeelsYola Simoens & Regine Rosson
885Sx=EH2 850010 Erik De Visschere & Rose MicholtTine Hessels & Didier Deforche
Board 23 Game All Dealer S
♠83
J
KT762
♣KT983
♠42
AKT53
54
♣A654
  ♠AJ765
9842
8
♣Q72
    7     
11 HCP 7  
   15     

♠KQT9
Q76
AQJ93
♣J
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Danièle Nazari & Eddy WalgraveRosa Dufour & Mieke Debusschere
25        Jos Moret & Monique BreemeerschSimone Priem & Huguette Van Iseghem
375Dx-1SCA 200010 Martine Verdonck & Jeannine LoggheMoniek Avonture & Carlos Desoete
493H=WDK 14028 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheJohan Verhaeghe & Luc Defour
525D-1SHA 10046 Marc Geeraert & Johan LauwersFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
644H-1WD2100 64 Christine Verrue & Liliane WittebolleNicole Legroe & Paul Logghe
764D=SHA130 91 Peter Seghers & Martine ExpeelsYola Simoens & Regine Rosson
883D+1SHA130 91 Erik De Visschere & Rose MicholtTine Hessels & Didier Deforche
Board 24 Love All Dealer W
♠865
AKQ43
2
♣J654
♠AQ9
T8652
7
♣KQT3
  ♠JT72
J97
AKJ86
♣7
   10     
11 HCP 10 
    9     

♠K43

QT9543
♣A982
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Danièle Nazari & Eddy WalgraveRosa Dufour & Mieke Debusschere
25        Jos Moret & Monique BreemeerschSimone Priem & Huguette Van Iseghem
374S-3WHA150 82 Martine Verdonck & Jeannine LoggheMoniek Avonture & Carlos Desoete
49PASSN Pass 55 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheJohan Verhaeghe & Luc Defour
524Hx-3WHA500 100 Marc Geeraert & Johan LauwersFrans Cool & Marie-Louise Clyncke
642S=WHA 11028 Christine Verrue & Liliane WittebolleNicole Legroe & Paul Logghe
76PASSN Pass 55 Peter Seghers & Martine ExpeelsYola Simoens & Regine Rosson
885Dx-7SCK 1700010 Erik De Visschere & Rose MicholtTine Hessels & Didier Deforche
Board 25 EW Game Dealer N
♠T74
62
AQ97
♣AJ97
♠K96
K9873
65
♣642
  ♠Q5
AQJT54
KJ2
♣K5
   11     
 6 HCP 16 
    7     

♠AJ832

T843
♣QT83
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jos Moret & Monique BreemeerschNicole Legroe & Paul Logghe
36        Martine Verdonck & Jeannine LoggheYola Simoens & Regine Rosson
485H-1ESA100 8,61,4 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheTine Hessels & Didier Deforche
514H=EC3 6202,67,4 Marc Geeraert & Johan LauwersCathy Spiritus & Geert Dewulf
634H=ESA 6202,67,4 Christine Verrue & Liliane WittebolleRosa Dufour & Mieke Debusschere
754H-1ESA100 8,61,4 Peter Seghers & Martine ExpeelsSimone Priem & Huguette Van Iseghem
874H=EC3 6202,67,4 Erik De Visschere & Rose MicholtMoniek Avonture & Carlos Desoete
Board 26 Game All Dealer E
♠98532
AJT98

♣KT4
♠K4
Q
976542
♣A763
  ♠JT
76542
T8
♣QJ82
    8     
 9 HCP 4  
   19     

♠AQ76
K3
AKQJ3
♣95
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jos Moret & Monique BreemeerschNicole Legroe & Paul Logghe
36        Martine Verdonck & Jeannine LoggheYola Simoens & Regine Rosson
483NT+1SD7630 0,29,8 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheTine Hessels & Didier Deforche
514S+1NC2650 6,23,8 Marc Geeraert & Johan LauwersCathy Spiritus & Geert Dewulf
634S+1NC2650 6,23,8 Christine Verrue & Liliane WittebolleRosa Dufour & Mieke Debusschere
754S+1SCA650 6,23,8 Peter Seghers & Martine ExpeelsSimone Priem & Huguette Van Iseghem
874S+1NC8650 6,23,8 Erik De Visschere & Rose MicholtMoniek Avonture & Carlos Desoete
Board 27 Love All Dealer S
♠432
Q9
T54
♣AKT72
♠AJ
K872
AKQ8
♣J64
  ♠KT976
JT3
72
♣Q83
    9     
18 HCP 6  
    7     

♠Q85
A654
J963
♣95
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jos Moret & Monique BreemeerschNicole Legroe & Paul Logghe
36        Martine Verdonck & Jeannine LoggheYola Simoens & Regine Rosson
482H-1WCA50 55 Bernard Dereeper & Marc VandenbergheTine Hessels & Didier Deforche
513NT-2WCA100 8,61,4 Marc Geeraert & Johan LauwersCathy Spiritus & Geert Dewulf
632NT+1WCA 1502,67,4 Christine Verrue & Liliane WittebolleRosa Dufour & Mieke Debusschere
752NT-2WC2100 8,61,4 Peter Seghers & Martine ExpeelsSimone Priem & Huguette Van Iseghem
873C-4NS6 2000,29,8 Erik De Visschere & Rose MicholtMoniek Avonture & Carlos Desoete

ScoreCards    

Ranks     Travellers
NS PAIR 1 DANIÈLE NAZARI-EDDY WALGRAVE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 98,4 MaxMPs 180 Score 54,67% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2C+3SD215062,006,2 16,2 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
2NSNS2S=NH21102,000,2
3EWNS3C=SHK11098,009,8
4AllNS3D=SC911098,009,8 19,8 Johan Verhaeghe/Luc Defour
5NSNS2S=SH311038,003,8
6EWNS3NT+2EC4-66062,006,2
7AllNS2H+1SC914050,005 15 Tine Hessels/Didier Deforche
8NS3H-1WDA5086,008,6
9EWNS3NT+1EC2-63014,001,4
10AllNS1D+3SSQ13074,007,4 17,4 Moniek Avonture/Carlos Desoete
11NS3H-2NC2-10026,002,6
12NSNS4S+1EH6-45074,007,4
13AllNS3NT+1SD263074,007,4 12,6 Yola Simoens/Regine Rosson
14NS1NT-2SC2-10026,002,6
15NSNS4H+1ESJ-45026,002,6
16EWNS2H-1SD3-5020,002 17,4 Simone Priem/Huguette Van Iseghem
17NS2NT-3EC815080,008
18NSNS3NT-1ND2-10074,007,4
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EW      0 /
23All     
24     
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 2 JOS MORET-MONIQUE BREEMEERSCH
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 90,8 MaxMPs 180 Score 50,44% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllNS3NT-3SC9-3002,000,2 9 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
5NSNS2S+1SD614074,007,4
6EWNS3NT+3EH8-69014,001,4
7AllNS2NT+1NSA15074,007,4 17,4 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
8NS2H-1WSA5086,008,6
9EWNS3NT+1WS3-63014,001,4
10AllNS1D+3SS313074,007,4 17,4 Johan Verhaeghe/Luc Defour
11NS2NT=ED6-1202,000,2
12NSNS6Sx-2EH630098,009,8
13AllNS3NT+1SD263074,007,4 10,2 Tine Hessels/Didier Deforche
14NS1S+1WDJ-1102,000,2
15NSNS4H+1ED7-45026,002,6
16EWNS2H=SD211070,007 22,8 Moniek Avonture/Carlos Desoete
17NS3NT-1EC45060,006
18NSNS3NT+1ND263098,009,8
19EWNS4H=WD4-6200,000 14 Yola Simoens/Regine Rosson
20AllNS4H-1WS510090,009
21NSNS2H+1ES9-14050,005
22EW      0 /
23All     
24     
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 3 MARTINE VERDONCK-JEANNINE LOGGHE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 78 MaxMPs 170 Score 45,88% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllNS2D=NSA9026,002,6 9 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
8NS2NT-3NHA-1502,000,2
9EWNS2NT+1WSJ-15062,006,2
10AllNS1D+1SSQ902,000,2 10,2 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
11NS2H-1NC2-5050,005
12NSNS4S+2EH4-48050,005
13AllNS1NT+4NH921026,002,6 19,8 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
14NS1D+3SS213098,009,8
15NSNS4H=ESJ-42074,007,4
16EWNS2H-1SD2-5020,002 2 Johan Verhaeghe/Luc Defour
17NS3NT+3ED5-4900,000
18NS     
19EWNS4H-1WC810090,009 24 Tine Hessels/Didier Deforche
20AllNS1NT=WS6-9060,006
21NSNS3H-1ES35090,009
22EWNS4S+1EHK-65050,005 13 Moniek Avonture/Carlos Desoete
23AllNS5Dx-1SCA-2000,000
24NS4S-3WHA15080,008
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 4 BERNARD DEREEPER-MARC VANDENBERGHE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 90,6 MaxMPs 180 Score 50,33% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10AllNS1D+3SSQ13074,007,4 16,2 Nicole Legroe/Paul Logghe
11NS1H+1NCQ11086,008,6
12NSNS5Sx+1EH7-7502,000,2
13AllNS3NT+1SD263074,007,4 15 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
14NS4D-1SSK-5050,005
15NSNS4H+1ESJ-45026,002,6
16EWNS1NT+1SD3120100,0010 22,6 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
17NS3NT-4EC8200100,0010
18NSNS3NT-2ND6-20026,002,6
19EWNS1NT-1N*C4-5060,006 11 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
20AllNS4Sx-3NHJ-8000,000
21NSNS3H=ES10-14050,005
22EWNS5S=ED5-65050,005 12 Johan Verhaeghe/Luc Defour
23AllNS3H=WDK-14020,002
24NSPASSN Pass50,005
25EWNS5H-1ESA10086,008,6 13,8 Tine Hessels/Didier Deforche
26AllNS3NT+1SD76302,000,2
27NS2H-1WCA5050,005
NS PAIR 5 MARC GEERAERT-JOHAN LAUWERS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 90 MaxMPs 180 Score 50,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2H+2SD217098,009,8 12,6 Johan Verhaeghe/Luc Defour
2NSNS2S+1NH714026,002,6
3EWNS2NT+3WS9-2102,000,2
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13AllNS2S-2SH3-2002,000,2 17,4 Simone Priem/Huguette Van Iseghem
14NS1D+2SSK11074,007,4
15NSNS3H+1ED7-17098,009,8
16EWNS2H-1SD6-5020,002 6,6 Nicole Legroe/Paul Logghe
17NS2NT+1ED5-15020,002
18NSNS3NT-2NDJ-20026,002,6
19EWNS2H+1WD8-14040,004 17 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
20AllNS2S-1NHJ-10040,004
21NSNS3H-1ED25090,009
22EWNS4S+1WC5-65050,005 19 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
23AllNS5D-1SHA-10040,004
24NS4Hx-3WHA500100,0010
25EWNS4H=EC3-62026,002,6 17,4 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
26AllNS4S+1NC265062,006,2
27NS3NT-2WCA10086,008,6
NS PAIR 6 CHRISTINE VERRUE-LILIANE WITTEBOLLE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 80,8 MaxMPs 180 Score 44,89% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS3C+2SDQ15062,006,2 13,8 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
2NSNS2S+3NH220050,005
3EWNS3D+2ECJ-15026,002,6
4AllNS3NT-2ND3-20038,003,8 9 Cathy Spiritus/Geert Dewulf
5NSNS2S=SH311038,003,8
6EWNS3NT+3EH8-69014,001,4
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13All      0 /
14     
15NS     
16EWNS2H=SCA11070,007 13,6 Yola Simoens/Regine Rosson
17NS2NT=ED5-12040,004
18NSNS3NT-2ND2-20026,002,6
19EWNS1NT-1E*S310090,009 20 Simone Priem/Huguette Van Iseghem
20AllNS4H-1WS510090,009
21NSNS2H+2ES3-17020,002
22EWNS4S+1EH5-65050,005 13 Nicole Legroe/Paul Logghe
23AllNS4H-1WD210060,006
24NS2S=WHA-11020,002
25EWNS4H=ESA-62026,002,6 11,4 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
26AllNS4S+1NC265062,006,2
27NS2NT+1WCA-15026,002,6
NS PAIR 7 PETER SEGHERS-MARTINE EXPEELS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 100 MaxMPs 180 Score 55,56% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2H+1SDQ14026,002,6 16,2 Nicole Legroe/Paul Logghe
2NSNS4S=NH262074,007,4
3EWNS2NT=WS4-12062,006,2
4AllNS3NT-1ND2-10074,007,4 13,8 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
5NSNS3S-1SD6-1002,000,2
6EWNS3NT+2EH8-66062,006,2
7AllNS3S-3ECK30098,009,8 18,6 Frans Cool/Marie-Louise Clyncke
8NS2H=ED3-11026,002,6
9EWNS2D+3WCJ-15062,006,2
10All      0 /
11     
12NS     
13All      0 /
14     
15NS     
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWNS2H+3WD5-20020,002 4 Moniek Avonture/Carlos Desoete
20AllNS4H=WS4-62020,002
21NSNS4H=ES10-4200,000
22EWNS2S+2WHA-170100,0010 24 Yola Simoens/Regine Rosson
23AllNS4D=SHA13090,009
24NSPASSN Pass50,005
25EWNS4H-1ESA10086,008,6 23,4 Simone Priem/Huguette Van Iseghem
26AllNS4S+1SCA65062,006,2
27NS2NT-2WC210086,008,6
NS PAIR 8 ERIK DE VISSCHERE-ROSE MICHOLT
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 86,4 MaxMPs 180 Score 48,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2NT-2ND3-1002,000,2 16,2 Yola Simoens/Regine Rosson
2NSNS4S+1NDK65098,009,8
3EWNS2NT=WC3-12062,006,2
4AllNS4H-2ND10-20038,003,8 23,4 Simone Priem/Huguette Van Iseghem
5NSNS2S+2SD617098,009,8
6EWNS3NT+1EC10-63098,009,8
7AllNS4D-1NSA-1002,000,2 15 Nicole Legroe/Paul Logghe
8NS3D-1NHA-5050,005
9EWNS2S-2NC9-10098,009,8
10AllNS1D+2SSQ11026,002,6 13,8 Rosa Dufour/Mieke Debusschere
11NS2H=NC211086,008,6
12NSNS4Sx=EH6-59026,002,6
13All      0 /
14     
15NS     
16EW      0 /
17     
18NS     
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWNS5Sx=EH2-8500,000 9 Tine Hessels/Didier Deforche
23AllNS3D+1SHA13090,009
24NS5Dx-7SCK-17000,000
25EWNS4H=EC3-62026,002,6 9 Moniek Avonture/Carlos Desoete
26AllNS4S+1NC865062,006,2
27NS3C-4NS6-2002,000,2
EW PAIR 1 CATHY SPIRITUS-GEERT DEWULF
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 89,2 MaxMPs 180 Score 49,56% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2C+3SD2-15038,003,8 13,8 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
2NSEW2S=NH2-11098,009,8
3EWEW3C=SHK-1102,000,2
4AllEW3NT-2ND320062,006,2 21 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
5NSEW2S=SH3-11062,006,2
6EWEW3NT+3EH869086,008,6
7AllEW2NT+1NSA-15026,002,6 12,6 Jos Moret/Monique Breemeersch
8EW2H-1WSA-5014,001,4
9EWEW3NT+1WS363086,008,6
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW1NT+4NH9-21074,007,4 10,2 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
14EW1D+3SS2-1302,000,2
15NSEW4H=ESJ42026,002,6
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW1NT-1N*C45040,004 19 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
20AllEW4Sx-3NHJ800100,0010
21NSEW3H=ES1014050,005
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW4H=EC362074,007,4 12,6 Marc Geeraert/Johan Lauwers
26AllEW4S+1NC2-65038,003,8
27EW3NT-2WCA-10014,001,4
EW PAIR 2 FRANS COOL-MARIE-LOUISE CLYNCKE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 86,8 MaxMPs 180 Score 48,22% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW3C+2SDQ-15038,003,8 16,2 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
2NSEW2S+3NH2-20050,005
3EWEW3D+2ECJ15074,007,4
4AllEW3NT-3SC930098,009,8 21 Jos Moret/Monique Breemeersch
5NSEW2S+1SD6-14026,002,6
6EWEW3NT+3EH869086,008,6
7AllEW3S-3ECK-3002,000,2 11,4 Peter Seghers/Martine Expeels
8EW2H=ED311074,007,4
9EWEW2D+3WCJ15038,003,8
10AllEW1D+1SSQ-9098,009,8 19,8 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
11EW2H-1NC25050,005
12NSEW4S+2EH448050,005
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW1NT+1SD3-1200,000 7,4 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
17EW3NT-4EC8-2000,000
18NSEW3NT-2ND620074,007,4
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW4S+1WC565050,005 11 Marc Geeraert/Johan Lauwers
23AllEW5D-1SHA10060,006
24EW4Hx-3WHA-5000,000
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 3 ROSA DUFOUR-MIEKE DEBUSSCHERE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 100 MaxMPs 180 Score 55,56% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllEW3NT-1ND210026,002,6 16,2 Peter Seghers/Martine Expeels
5NSEW3S-1SD610098,009,8
6EWEW3NT+2EH866038,003,8
7AllEW2D=NSA-9074,007,4 21 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
8EW2NT-3NHA15098,009,8
9EWEW2NT+1WSJ15038,003,8
10AllEW1D+2SSQ-11074,007,4 16,2 Erik De Visschere/Rose Micholt
11EW2H=NC2-11014,001,4
12NSEW4Sx=EH659074,007,4
13AllEW3NT+1SD2-63026,002,6 15 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
14EW4D-1SSK5050,005
15NSEW4H+1ESJ45074,007,4
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW2H+1WD814060,006 13 Marc Geeraert/Johan Lauwers
20AllEW2S-1NHJ10060,006
21NSEW3H-1ED2-5010,001
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW4H=ESA62074,007,4 18,6 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
26AllEW4S+1NC2-65038,003,8
27EW2NT+1WCA15074,007,4
EW PAIR 4 NICOLE LEGROE-PAUL LOGGHE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 83 MaxMPs 150 Score 55,33% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2H+1SDQ-14074,007,4 13,8 Peter Seghers/Martine Expeels
2NSEW4S=NH2-62026,002,6
3EWEW2NT=WS412038,003,8
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllEW4D-1NSA10098,009,8 15 Erik De Visschere/Rose Micholt
8EW3D-1NHA5050,005
9EWEW2S-2NC91002,000,2
10AllEW1D+3SSQ-13026,002,6 13,8 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
11EW1H+1NCQ-11014,001,4
12NSEW5Sx+1EH775098,009,8
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW2H-1SD65080,008 23,4 Marc Geeraert/Johan Lauwers
17EW2NT+1ED515080,008
18NSEW3NT-2NDJ20074,007,4
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW4S+1EH565050,005 17 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
23AllEW4H-1WD2-10040,004
24EW2S=WHA11080,008
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 5 SIMONE PRIEM-HUGUETTE VAN ISEGHEM
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 48,4 MaxMPs 150 Score 32,27% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllEW4H-2ND1020062,006,2 6,6 Erik De Visschere/Rose Micholt
5NSEW2S+2SD6-1702,000,2
6EWEW3NT+1EC106302,000,2
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW2S-2SH320098,009,8 12,6 Marc Geeraert/Johan Lauwers
14EW1D+2SSK-11026,002,6
15NSEW3H+1ED71702,000,2
16EWEW2H-1SD35080,008 12,6 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
17EW2NT-3EC8-15020,002
18NSEW3NT-1ND210026,002,6
19EWEW1NT-1E*S3-10010,001 10 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
20AllEW4H-1WS5-10010,001
21NSEW2H+2ES317080,008
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW4H-1ESA-10014,001,4 6,6 Peter Seghers/Martine Expeels
26AllEW4S+1SCA-65038,003,8
27EW2NT-2WC2-10014,001,4
EW PAIR 6 YOLA SIMOENS-REGINE ROSSON
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 69,6 MaxMPs 150 Score 46,40% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2NT-2ND310098,009,8 13,8 Erik De Visschere/Rose Micholt
2NSEW4S+1NDK-6502,000,2
3EWEW2NT=WC312038,003,8
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW3NT+1SD2-63026,002,6 17,4 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
14EW1NT-2SC210074,007,4
15NSEW4H+1ESJ45074,007,4
16EWEW2H=SCA-11030,003 16,4 Christine Verrue/Liliane Wittebolle
17EW2NT=ED512060,006
18NSEW3NT-2ND220074,007,4
19EWEW4H=WD4620100,0010 16 Jos Moret/Monique Breemeersch
20AllEW4H-1WS5-10010,001
21NSEW2H+1ES914050,005
22EWEW2S+2WHA1700,000 6 Peter Seghers/Martine Expeels
23AllEW4D=SHA-13010,001
24EWPASSN Pass50,005
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 7 MONIEK AVONTURE-CARLOS DESOETE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 83,8 MaxMPs 150 Score 55,87% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10AllEW1D+3SSQ-13026,002,6 12,6 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
11EW3H-2NC210074,007,4
12NSEW4S+1EH645026,002,6
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW2H=SD2-11030,003 7,2 Jos Moret/Monique Breemeersch
17EW3NT-1EC4-5040,004
18NSEW3NT+1ND2-6302,000,2
19EWEW2H+3WD520080,008 26 Peter Seghers/Martine Expeels
20AllEW4H=WS462080,008
21NSEW4H=ES10420100,0010
22EWEW4S+1EHK65050,005 17 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
23AllEW5Dx-1SCA200100,0010
24EW4S-3WHA-15020,002
25EWEW4H=EC362074,007,4 21 Erik De Visschere/Rose Micholt
26AllEW4S+1NC8-65038,003,8
27EW3C-4NS620098,009,8
EW PAIR 8 TINE HESSELS-DIDIER DEFORCHE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 78 MaxMPs 150 Score 52,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllEW2H+1SC9-14050,005 15 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
8EW3H-1WDA-5014,001,4
9EWEW3NT+1EC263086,008,6
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW3NT+1SD2-63026,002,6 19,8 Jos Moret/Monique Breemeersch
14EW1S+1WDJ11098,009,8
15NSEW4H+1ED745074,007,4
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW4H-1WC8-10010,001 6 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
20AllEW1NT=WS69040,004
21NSEW3H-1ES3-5010,001
22EWEW5Sx=EH2850100,0010 21 Erik De Visschere/Rose Micholt
23AllEW3D+1SHA-13010,001
24EW5Dx-7SCK1700100,0010
25EWEW5H-1ESA-10014,001,4 16,2 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
26AllEW3NT+1SD7-63098,009,8
27EW2H-1WCA-5050,005
EW PAIR 9 JOHAN VERHAEGHE-LUC DEFOUR
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section B
Neuberg Top 10 MPs 76,2 MaxMPs 140 Score 54,43% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2H+2SD2-1702,000,2 17,4 Marc Geeraert/Johan Lauwers
2NSEW2S+1NH7-14074,007,4
3EWEW2NT+3WS921098,009,8
4AllEW3D=SC9-1102,000,2 10,2 Danièle Nazari/Eddy Walgrave
5NSEW2S=SH3-11062,006,2
6EWEW3NT+2EC466038,003,8
7All      0 /
8     
9EW     
10AllEW1D+3SS3-13026,002,6 12,6 Jos Moret/Monique Breemeersch
11EW2NT=ED612098,009,8
12NSEW6Sx-2EH6-3002,000,2
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW2H-1SD25080,008 18 Martine Verdonck/Jeannine Logghe
17EW3NT+3ED5490100,0010
18NS     
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW5S=ED565050,005 18 Bernard Dereeper/Marc Vandenberghe
23AllEW3H=WDK14080,008
24EWPASSN Pass50,005
25EW      0 /
26All     
27     

Vrijdag 30 september 2022 Zwart

Ranks

Ranks    

Travellers    

Zwart

9 Table 27 Board Mitchell Movement Received 162 of 216 scores.

RankPairNames [NORTH/SOUTH]BdsTotalMax%Score
13Joost Maddens & Han Laporte18118,0018065,56
2=7Luc Vandepitte & Jeanine Volongé18115,0018063,89
2=9Greta Yde & Katrien Desimpel18115,0018063,89
45Marie-Jeanne Caes & Odette Allemeersch1896,0018053,33
51Magda Everaert & Martin Busschaert1889,0018049,44
62Jan Vlietinck & Mieke Verborgh1877,0018042,78
76Dirk Piepers & Erik Geldhof1874,0018041,11
88Linda Lammerteyn & Anaïs Cremers1865,0018036,11
94Robert Imbo & Veronique Mahau1861,0018033,89
RankPairNames [EAST/WEST]BdsTotalMax%Score
11Martin Busschaert & Norma Germeys18137,0018076,11
2=2Carine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe18101,0018056,11
2=6Daniel Mille & John Brys18101,0018056,11
43Bea Bearelle & Christiane Vissers1895,0018052,78
59Daniel Buffel & Lena D’Hulster1893,0018051,67
67Robert Cornelis & Dirk Decraemer1878,0018043,33
78Ludo Sadones & Madeleine Otte1872,0018040,00
85Cecile Vandeputte & Monique Rogiers1871,0018039,44
94Hélène Bourdin & Angèle Cherlet1862,0018034,44

Travellers    

Ranks     ScoreCards

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
♠T42
9642
K7
♣AT62
♠K6
A83
QJ83
♣J543
  ♠975
QJ7
AT942
♣Q9
    7     
11 HCP 9  
   13     

♠AQJ83
KT5
65
♣K87
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
113D+1WD6 130010 Magda Everaert & Martin BusschaertMartin Busschaert & Norma Germeys
35        Joost Maddens & Han LaporteCecile Vandeputte & Monique Rogiers
47        Robert Imbo & Veronique MahauRobert Cornelis & Dirk Decraemer
592S-1SD3 5055 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschDaniel Buffel & Lena D’Hulster
622S-1SDQ 5055 Dirk Piepers & Erik GeldhofCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
742S=SHA110 91 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéHélène Bourdin & Angèle Cherlet
862S=SDQ110 91 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersDaniel Mille & John Brys
982S-2SDQ 10028 Greta Yde & Katrien DesimpelLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 2 NS Game Dealer E
♠AKQ5
T3
84
♣K9732
♠962
QJ76
AK75
♣A4
  ♠JT4
K852
QJT2
♣QT
   12     
14 HCP 9  
    5     

♠873
A94
963
♣J865
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
112H=WS8 11028 Magda Everaert & Martin BusschaertMartin Busschaert & Norma Germeys
35        Joost Maddens & Han LaporteCecile Vandeputte & Monique Rogiers
47        Robert Imbo & Veronique MahauRobert Cornelis & Dirk Decraemer
592D=WSA 9055 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschDaniel Buffel & Lena D’Hulster
622D=WSA 9055 Dirk Piepers & Erik GeldhofCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
743D-1WSA50 91 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéHélène Bourdin & Angèle Cherlet
862NT+1WC3 150010 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersDaniel Mille & John Brys
983D-1WSA50 91 Greta Yde & Katrien DesimpelLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 3 EW Game Dealer S
♠8753
JT3
Q64
♣Q94
♠AKQT
A
K9752
♣853
  ♠942
KQ872
3
♣KJT7
    5     
16 HCP 9  
   10     

♠J6
9654
AJT8
♣A62
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
113NT+1WC2 63055 Magda Everaert & Martin BusschaertMartin Busschaert & Norma Germeys
35        Joost Maddens & Han LaporteCecile Vandeputte & Monique Rogiers
47        Robert Imbo & Veronique MahauRobert Cornelis & Dirk Decraemer
593H+1ES6 17082 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschDaniel Buffel & Lena D’Hulster
623NT+2EC2 66028 Dirk Piepers & Erik GeldhofCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
743NT+1WS8 63055 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéHélène Bourdin & Angèle Cherlet
863NT+3EC6 690010 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersDaniel Mille & John Brys
984H-1ESJ100 100 Greta Yde & Katrien DesimpelLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 4 Game All Dealer W
♠JT8765
K7
J2
♣JT5
♠K
J653
Q974
♣AK82
  ♠AQ93
AT2
653
♣Q74
    6     
13 HCP 12 
    9     

♠42
Q984
AKT8
♣963
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT=EDA 60028 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Buffel & Lena D’Hulster
223NT-1WC5100 82 Jan Vlietinck & Mieke VerborghCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
46        Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Mille & John Brys
58        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschLudo Sadones & Madeleine Otte
613NT=ES4 60028 Dirk Piepers & Erik GeldhofMartin Busschaert & Norma Germeys
733NT-2WC5200 100 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéBea Bearelle & Christiane Vissers
853NT=WS7 60028 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCecile Vandeputte & Monique Rogiers
972S-3NC4 30064 Greta Yde & Katrien DesimpelRobert Cornelis & Dirk Decraemer
Board 5 NS Game Dealer N
♠T8642
T5
73
♣9432
♠5
A43
KJ854
♣JT76
  ♠KJ7
K876
A92
♣Q85
    0     
 9 HCP 13 
   18     

♠AQ93
QJ92
QT6
♣AK
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193S-2NDA 20037 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Buffel & Lena D’Hulster
224Sx-1NC5 20037 Jan Vlietinck & Mieke VerborghCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
46        Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Mille & John Brys
58        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschLudo Sadones & Madeleine Otte
613Dx+1ECA 570010 Dirk Piepers & Erik GeldhofMartin Busschaert & Norma Germeys
731NT-1S*D5 10082 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéBea Bearelle & Christiane Vissers
851NT+2E*H9 15064 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCecile Vandeputte & Monique Rogiers
973C-2EHQ100 100 Greta Yde & Katrien DesimpelRobert Cornelis & Dirk Decraemer
Board 6 EW Game Dealer E
♠T6
Q8654
T74
♣T64
♠983
K7
KJ3
♣AQJ82
  ♠KQ5
AJ3
965
♣K975
    2     
14 HCP 13 
   11     

♠AJ742
T92
AQ82
♣3
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
192NT+3ED2 21064 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Buffel & Lena D’Hulster
222C+3EH10 15082 Jan Vlietinck & Mieke VerborghCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
46        Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Mille & John Brys
58        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschLudo Sadones & Madeleine Otte
613NT+1ED2 63037 Dirk Piepers & Erik GeldhofMartin Busschaert & Norma Germeys
733NT+1EH10 63037 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéBea Bearelle & Christiane Vissers
853NT+2WS6 660010 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCecile Vandeputte & Monique Rogiers
974C=EH10 130100 Greta Yde & Katrien DesimpelRobert Cornelis & Dirk Decraemer
Board 7 Game All Dealer S
♠J8
Q942
AQ82
♣QJ3
♠AT643
KJ53
J95
♣8
  ♠Q95
A76
743
♣AK97
   12     
 9 HCP 13 
    6     

♠K72
T8
KT6
♣T6542
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
182S=WH2 11073 Magda Everaert & Martin BusschaertLudo Sadones & Madeleine Otte
212NT-2NS5 200010 Jan Vlietinck & Mieke VerborghMartin Busschaert & Norma Germeys
332S+1WS8 14037 Joost Maddens & Han LaporteBea Bearelle & Christiane Vissers
57        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschRobert Cornelis & Dirk Decraemer
69        Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Buffel & Lena D’Hulster
722S+1WH2 14037 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
842H-1WC3100 100 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersHélène Bourdin & Angèle Cherlet
962S=WH2 11073 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Mille & John Brys
Board 8 Love All Dealer W
♠A2
JT52
KJT3
♣QT9
♠764
A874
965
♣543
  ♠KJT83
Q9
Q842
♣A8
   11     
 4 HCP 12 
   13     

♠Q95
K63
A7
♣KJ762
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
183C+2SS4150 100 Magda Everaert & Martin BusschaertLudo Sadones & Madeleine Otte
213S-2ED7100 010 Jan Vlietinck & Mieke VerborghMartin Busschaert & Norma Germeys
333C+1SS6130 64 Joost Maddens & Han LaporteBea Bearelle & Christiane Vissers
57        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschRobert Cornelis & Dirk Decraemer
69        Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Buffel & Lena D’Hulster
722C+2SS4130 64 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
842H=NCA110 28 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersHélène Bourdin & Angèle Cherlet
963C+1SS6130 64 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Mille & John Brys
Board 9 EW Game Dealer N
♠AQ53
K5
AJ7
♣9652
♠T942
A973
843
♣AQ
  ♠KJ86
JT82
KQ92
♣T
   14     
10 HCP 10 
    6     

♠7
Q64
T65
♣KJ8743
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184C-1NHJ 5046 Magda Everaert & Martin BusschaertLudo Sadones & Madeleine Otte
214C-2NHJ 10019 Jan Vlietinck & Mieke VerborghMartin Busschaert & Norma Germeys
331NT=SH390 64 Joost Maddens & Han LaporteBea Bearelle & Christiane Vissers
57        Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschRobert Cornelis & Dirk Decraemer
69        Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Buffel & Lena D’Hulster
723C=NDK110 91 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
841C+2ND2110 91 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersHélène Bourdin & Angèle Cherlet
964C-2NHJ 10019 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Mille & John Brys
Board 10 Game All Dealer E
♠QT5
QT2
QJ42
♣T42
♠AJ96
763
985
♣KJ6
  ♠8432
K954
KT
♣975
    7     
 9 HCP 6  
   18     

♠K7
AJ8
A763
♣AQ83
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT=NH4600 91 Magda Everaert & Martin BusschaertRobert Cornelis & Dirk Decraemer
292NT+2SS6180 64 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Buffel & Lena D’Hulster
323NT=NH4600 91 Joost Maddens & Han LaporteCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
443D=SH7110 28 Robert Imbo & Veronique MahauHélène Bourdin & Angèle Cherlet
68        Dirk Piepers & Erik GeldhofLudo Sadones & Madeleine Otte
71        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéMartin Busschaert & Norma Germeys
832NT-1SS6 100010 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersBea Bearelle & Christiane Vissers
952NT+1SS6150 46 Greta Yde & Katrien DesimpelCecile Vandeputte & Monique Rogiers
Board 11 Love All Dealer S
♠JT82
KJT3
853
♣T4
♠Q76
AQ9
AQ62
♣AJ6
  ♠AK3
76
JT94
♣K987
    5     
19 HCP 11 
    5     

♠954
8542
K7
♣Q532
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172NT+3WS2 21064 Magda Everaert & Martin BusschaertRobert Cornelis & Dirk Decraemer
296NT-1EC250 91 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Buffel & Lena D’Hulster
323NT+2WH3 46019 Joost Maddens & Han LaporteCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
443NT-1WH350 91 Robert Imbo & Veronique MahauHélène Bourdin & Angèle Cherlet
68        Dirk Piepers & Erik GeldhofLudo Sadones & Madeleine Otte
71        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéMartin Busschaert & Norma Germeys
833NT+2EC5 46019 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersBea Bearelle & Christiane Vissers
953NT+1EH5 43046 Greta Yde & Katrien DesimpelCecile Vandeputte & Monique Rogiers
Board 12 NS Game Dealer W
♠A763
J84
3
♣AJT95
♠J5
963
AJ865
♣743
  ♠Q84
A75
QT74
♣862
   10     
 6 HCP 8  
   16     

♠KT92
KQT2
K92
♣KQ
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S=SDA620 82 Magda Everaert & Martin BusschaertRobert Cornelis & Dirk Decraemer
293NT=SD6600 37 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Buffel & Lena D’Hulster
324S=SC7620 82 Joost Maddens & Han LaporteCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
443NT=SD8600 37 Robert Imbo & Veronique MahauHélène Bourdin & Angèle Cherlet
68        Dirk Piepers & Erik GeldhofLudo Sadones & Madeleine Otte
71        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéMartin Busschaert & Norma Germeys
833NT-1SD6 100010 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersBea Bearelle & Christiane Vissers
954S=SDA620 82 Greta Yde & Katrien DesimpelCecile Vandeputte & Monique Rogiers
Board 13 Game All Dealer N
♠K52
543
QJ87
♣J95
♠T3
AK9876
95
♣AKQ
  ♠QJ874
J2
KT42
♣T8
    7     
16 HCP 7  
   10     

♠A96
QT
A63
♣76432
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164H=WD7 62019 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Mille & John Brys
284H=WDQ 62019 Jan Vlietinck & Mieke VerborghLudo Sadones & Madeleine Otte
314H-1WC9100 100 Joost Maddens & Han LaporteMartin Busschaert & Norma Germeys
432H+2WDQ 17064 Robert Imbo & Veronique MahauBea Bearelle & Christiane Vissers
552NT+3WD8 21046 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCecile Vandeputte & Monique Rogiers
79        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Buffel & Lena D’Hulster
82        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
942H=WDQ 11082 Greta Yde & Katrien DesimpelHélène Bourdin & Angèle Cherlet
Board 14 Love All Dealer E
♠AT73
5
T6542
♣J76
♠J85
AT84
J8
♣A853
  ♠Q
KQ962
A973
♣T42
    5     
10 HCP 11 
   14     

♠K9642
J73
KQ
♣KQ9
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163H+1ECK 170010 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Mille & John Brys
282S+1SDJ140 82 Jan Vlietinck & Mieke VerborghLudo Sadones & Madeleine Otte
313H=EDK 14028 Joost Maddens & Han LaporteMartin Busschaert & Norma Germeys
434S-2SHA 10046 Robert Imbo & Veronique MahauBea Bearelle & Christiane Vissers
555H-2ES2100 64 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCecile Vandeputte & Monique Rogiers
79        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Buffel & Lena D’Hulster
82        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
942S+2SDJ170 100 Greta Yde & Katrien DesimpelHélène Bourdin & Angèle Cherlet
Board 15 NS Game Dealer S
♠A74
9853
75
♣AT54
♠KQT9
AKT2
92
♣Q63
  ♠J653
QJ6
J64
♣J92
    8     
14 HCP 6  
   12     

♠82
74
AKQT83
♣K87
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163S-2EH7100 64 Magda Everaert & Martin BusschaertDaniel Mille & John Brys
282S=EDA 11019 Jan Vlietinck & Mieke VerborghLudo Sadones & Madeleine Otte
313S-1EDA50 46 Joost Maddens & Han LaporteMartin Busschaert & Norma Germeys
432S=EDA 11019 Robert Imbo & Veronique MahauBea Bearelle & Christiane Vissers
551NT+4NS3210 100 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCecile Vandeputte & Monique Rogiers
79        Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Buffel & Lena D’Hulster
82        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
943D+1SHA130 82 Greta Yde & Katrien DesimpelHélène Bourdin & Angèle Cherlet
Board 16 EW Game Dealer W
♠KQ2
KT6
T743
♣K82
♠76
AJ52
A92
♣QJ95
  ♠AJ83
Q987
Q5
♣A63
   11     
12 HCP 13 
    4     

♠T954
43
KJ86
♣T74
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154H-2ES10200 100 Magda Everaert & Martin BusschaertCecile Vandeputte & Monique Rogiers
274H+1ED6 65037 Jan Vlietinck & Mieke VerborghRobert Cornelis & Dirk Decraemer
394H+1ES10 65037 Joost Maddens & Han LaporteDaniel Buffel & Lena D’Hulster
424H+1ED6 65037 Robert Imbo & Veronique MahauCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
543H=ES9 14082 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschHélène Bourdin & Angèle Cherlet
664H+1ED6 65037 Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Mille & John Brys
81        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersMartin Busschaert & Norma Germeys
93        Greta Yde & Katrien DesimpelBea Bearelle & Christiane Vissers
Board 17 Love All Dealer N
♠KQJ764
J97
53
♣J9
♠53
65
QT876
♣AT43
  ♠A9
T832
AK92
♣876
    8     
 6 HCP 11 
   15     

♠T82
AKQ4
J4
♣KQ52
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154S-1NDA 5028 Magda Everaert & Martin BusschaertCecile Vandeputte & Monique Rogiers
273S=NDA140 82 Jan Vlietinck & Mieke VerborghRobert Cornelis & Dirk Decraemer
393S=SD8140 82 Joost Maddens & Han LaporteDaniel Buffel & Lena D’Hulster
424S-1SH6 5028 Robert Imbo & Veronique MahauCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
542S+1NDA140 82 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschHélène Bourdin & Angèle Cherlet
664S-1SD6 5028 Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Mille & John Brys
81        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersMartin Busschaert & Norma Germeys
93        Greta Yde & Katrien DesimpelBea Bearelle & Christiane Vissers
Board 18 NS Game Dealer E
♠73
652
AJ65
♣KJT8
♠652
Q74
T4
♣Q9532
  ♠J984
983
KQ83
♣A6
    9     
 4 HCP 10 
   17     

♠AKQT
AKJT
972
♣74
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT+1SC2630 82 Magda Everaert & Martin BusschaertCecile Vandeputte & Monique Rogiers
272NT+1SC2150 28 Jan Vlietinck & Mieke VerborghRobert Cornelis & Dirk Decraemer
393NT+1NS8630 82 Joost Maddens & Han LaporteDaniel Buffel & Lena D’Hulster
422NT=SS5120 010 Robert Imbo & Veronique MahauCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
543NT=SC9600 46 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschHélène Bourdin & Angèle Cherlet
663NT+1NS4630 82 Dirk Piepers & Erik GeldhofDaniel Mille & John Brys
81        Linda Lammerteyn & Anaïs CremersMartin Busschaert & Norma Germeys
93        Greta Yde & Katrien DesimpelBea Bearelle & Christiane Vissers
Board 19 EW Game Dealer S
♠A763
KJ9
Q
♣KT963
♠J85
QT862
KT3
♣A4
  ♠KQT2
A
J98742
♣J2
   13     
10 HCP 11 
    6     

♠94
7543
A65
♣Q875
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Magda Everaert & Martin BusschaertHélène Bourdin & Angèle Cherlet
263D=ES9 11037 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Mille & John Brys
384C-2ND8 10082 Joost Maddens & Han LaporteLudo Sadones & Madeleine Otte
413D=EH5 11037 Robert Imbo & Veronique MahauMartin Busschaert & Norma Germeys
532NT-1WC3100 100 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschBea Bearelle & Christiane Vissers
652D+1EC5 11037 Dirk Piepers & Erik GeldhofCecile Vandeputte & Monique Rogiers
773D=EC5 11037 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéRobert Cornelis & Dirk Decraemer
92        Greta Yde & Katrien DesimpelCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
Board 20 Game All Dealer W
♠AK8
7543
Q87
♣974
♠T53
K982
JT93
♣86
  ♠Q964
T
AK2
♣AKT32
    9     
 4 HCP 16 
   11     

♠J72
AQJ6
654
♣QJ5
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Magda Everaert & Martin BusschaertHélène Bourdin & Angèle Cherlet
261C+2ES2 11055 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Mille & John Brys
381C+1ED6 9091 Joost Maddens & Han LaporteLudo Sadones & Madeleine Otte
413C+1EHQ 13028 Robert Imbo & Veronique MahauMartin Busschaert & Norma Germeys
531C+1ED6 9091 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschBea Bearelle & Christiane Vissers
652S=ED5 11055 Dirk Piepers & Erik GeldhofCecile Vandeputte & Monique Rogiers
772H-3SS10 300010 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéRobert Cornelis & Dirk Decraemer
92        Greta Yde & Katrien DesimpelCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
Board 21 NS Game Dealer N
♠8
AKT943
T753
♣62
♠AKJ76
QJ762
9
♣JT
  ♠T532
5
AJ2
♣K8753
    7     
12 HCP 8  
   13     

♠Q94
8
KQ864
♣AQ94
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
14        Magda Everaert & Martin BusschaertHélène Bourdin & Angèle Cherlet
263S-1WHA50 82 Jan Vlietinck & Mieke VerborghDaniel Mille & John Brys
383S-1WHA50 82 Joost Maddens & Han LaporteLudo Sadones & Madeleine Otte
413S+2WHA 20019 Robert Imbo & Veronique MahauMartin Busschaert & Norma Germeys
533S=WHA 14046 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschBea Bearelle & Christiane Vissers
653S-1WHA50 82 Dirk Piepers & Erik GeldhofCecile Vandeputte & Monique Rogiers
772H-2NS5 20019 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéRobert Cornelis & Dirk Decraemer
92        Greta Yde & Katrien DesimpelCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
Board 22 EW Game Dealer E
♠T82
QT875
Q
♣AKQ3
♠Q43
2
K8765
♣9765
  ♠J975
9
T9432
♣842
   13     
 5 HCP 1  
   21     

♠AK6
AKJ643
AJ
♣JT
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Magda Everaert & Martin BusschaertBea Bearelle & Christiane Vissers
25        Jan Vlietinck & Mieke VerborghCecile Vandeputte & Monique Rogiers
377H=NS51510 100 Joost Maddens & Han LaporteRobert Cornelis & Dirk Decraemer
496NT+1SD61020 73 Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Buffel & Lena D’Hulster
525H+1SD8480 010 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
646H+1NS51010 37 Dirk Piepers & Erik GeldhofHélène Bourdin & Angèle Cherlet
766NT+1SD51020 73 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Mille & John Brys
886H+1SD81010 37 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 23 Game All Dealer S
♠KQJT32
964
T3
♣A2
♠74
A83
K9854
♣Q64
  ♠A98
Q2
QJ72
♣T873
   10     
 9 HCP 9  
   12     

♠65
KJT75
A6
♣KJ95
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Magda Everaert & Martin BusschaertBea Bearelle & Christiane Vissers
25        Jan Vlietinck & Mieke VerborghCecile Vandeputte & Monique Rogiers
374H+1SS7650 91 Joost Maddens & Han LaporteRobert Cornelis & Dirk Decraemer
493H-2SS7 200010 Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Buffel & Lena D’Hulster
524H=SS7620 55 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
644H+1SS7650 91 Dirk Piepers & Erik GeldhofHélène Bourdin & Angèle Cherlet
764H=SS7620 55 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Mille & John Brys
883H=SC4140 28 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 24 Love All Dealer W
♠K
KQT8763
3
♣Q643
♠T32
942
KJ62
♣J92
  ♠QJ654
A
QT95
♣KT7
   10     
 5 HCP 12 
   13     

♠A987
J5
A874
♣A85
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
13        Magda Everaert & Martin BusschaertBea Bearelle & Christiane Vissers
25        Jan Vlietinck & Mieke VerborghCecile Vandeputte & Monique Rogiers
373H+2NSQ200 64 Joost Maddens & Han LaporteRobert Cornelis & Dirk Decraemer
493H+1NSQ170 28 Robert Imbo & Veronique MahauDaniel Buffel & Lena D’Hulster
523H+1NSQ170 28 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschCarine Van Brackevelt & Bart Verbrugghe
643H+1NSJ170 28 Dirk Piepers & Erik GeldhofHélène Bourdin & Angèle Cherlet
764H=NS4420 82 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéDaniel Mille & John Brys
884H+1NS6450 100 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersLudo Sadones & Madeleine Otte
Board 25 EW Game Dealer N
♠T832
987632
6
♣K7
♠AK
K
J983
♣AQJT42
  ♠QJ76
QJ5
KQ5
♣865
    3     
18 HCP 11 
    8     

♠954
AT4
AT742
♣93
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jan Vlietinck & Mieke VerborghHélène Bourdin & Angèle Cherlet
36        Joost Maddens & Han LaporteDaniel Mille & John Brys
484C=WD6 13082 Robert Imbo & Veronique MahauLudo Sadones & Madeleine Otte
513NT+1ED2 63037 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschMartin Busschaert & Norma Germeys
633NT+1EHA 63037 Dirk Piepers & Erik GeldhofBea Bearelle & Christiane Vissers
755C-1ES9100 100 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCecile Vandeputte & Monique Rogiers
873NT+1WH6 63037 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersRobert Cornelis & Dirk Decraemer
993NT+1ED4 63037 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Buffel & Lena D’Hulster
Board 26 Game All Dealer E
♠JT63
A
J3
♣KQ9753
♠74
K987642
9754
♣-
  ♠AK852
3
QT82
♣A62
   11     
 3 HCP 13 
   13     

♠Q9
QJT5
AK6
♣JT84
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jan Vlietinck & Mieke VerborghHélène Bourdin & Angèle Cherlet
36        Joost Maddens & Han LaporteDaniel Mille & John Brys
485Cx-1NSA 200010 Robert Imbo & Veronique MahauLudo Sadones & Madeleine Otte
513C+1NSA130 55 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschMartin Busschaert & Norma Germeys
633NT+1NS5630 91 Dirk Piepers & Erik GeldhofBea Bearelle & Christiane Vissers
753NT+1NSA630 91 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCecile Vandeputte & Monique Rogiers
872S+1EC8 14028 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersRobert Cornelis & Dirk Decraemer
992C+2NSA130 55 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Buffel & Lena D’Hulster
Board 27 Love All Dealer S
♠96
QJ932
5
♣QJ742
♠QT832
A4
AJ2
♣T95
  ♠K4
T65
KT98764
♣6
    6     
11 HCP 6  
   17     

♠AJ75
K87
Q3
♣AK83
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
24        Jan Vlietinck & Mieke VerborghHélène Bourdin & Angèle Cherlet
36        Joost Maddens & Han LaporteDaniel Mille & John Brys
484H=NSK420 82 Robert Imbo & Veronique MahauLudo Sadones & Madeleine Otte
514D=EH7 130010 Marie-Jeanne Caes & Odette AllemeerschMartin Busschaert & Norma Germeys
634H-1NSK 5028 Dirk Piepers & Erik GeldhofBea Bearelle & Christiane Vissers
754H+1SDA450 100 Luc Vandepitte & Jeanine VolongéCecile Vandeputte & Monique Rogiers
872H+2SS2170 64 Linda Lammerteyn & Anaïs CremersRobert Cornelis & Dirk Decraemer
993H=SDA140 46 Greta Yde & Katrien DesimpelDaniel Buffel & Lena D’Hulster

ScoreCards    

Ranks     Travellers
NS PAIR 1 MAGDA EVERAERT-MARTIN BUSSCHAERT
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 89 MaxMPs 180 Score 49,44% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS3D+1WD6-1300,000 7 Martin Busschaert/Norma Germeys
2NSNS2H=WS8-11020,002
3EWNS3NT+1WC2-63050,005
4AllNS3NT=EDA-60020,002 11 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
5NSNS3S-2NDA-20030,003
6EWNS2NT+3ED2-21060,006
7AllNS2S=WH2-11070,007 21 Ludo Sadones/Madeleine Otte
8NS3C+2SS4150100,0010
9EWNS4C-1NHJ-5040,004
10AllNS3NT=NH460090,009 23 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
11NS2NT+3WS2-21060,006
12NSNS4S=SDA62080,008
13AllNS4H=WD7-62010,001 7 Daniel Mille/John Brys
14NS3H+1ECK-1700,000
15NSNS3S-2EH710060,006
16EWNS4H-2ES10200100,0010 20 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
17NS4S-1NDA-5020,002
18NSNS3NT+1SC263080,008
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EW      0 /
23All     
24     
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 2 JAN VLIETINCK-MIEKE VERBORGH
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 77 MaxMPs 180 Score 42,78% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllNS3NT-1WC510080,008 19 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
5NSNS4Sx-1NC5-20030,003
6EWNS2C+3EH10-15080,008
7AllNS2NT-2NS5-2000,000 1 Martin Busschaert/Norma Germeys
8NS3S-2ED71000,000
9EWNS4C-2NHJ-10010,001
10AllNS2NT+2SS618060,006 18 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
11NS6NT-1EC25090,009
12NSNS3NT=SD660030,003
13AllNS4H=WDQ-62010,001 10 Ludo Sadones/Madeleine Otte
14NS2S+1SDJ14080,008
15NSNS2S=EDA-11010,001
16EWNS4H+1ED6-65030,003 13 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
17NS3S=NDA14080,008
18NSNS2NT+1SC215020,002
19EWNS3D=ES9-11030,003 16 Daniel Mille/John Brys
20AllNS1C+2ES2-11050,005
21NSNS3S-1WHA5080,008
22EW      0 /
23All     
24     
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 3 JOOST MADDENS-HAN LAPORTE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 118 MaxMPs 180 Score 65,56% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllNS2S+1WS8-14030,003 15 Bea Bearelle/Christiane Vissers
8NS3C+1SS613060,006
9EWNS1NT=SH39060,006
10AllNS3NT=NH460090,009 18 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
11NS3NT+2WH3-46010,001
12NSNS4S=SC762080,008
13AllNS4H-1WC9100100,0010 16 Martin Busschaert/Norma Germeys
14NS3H=EDK-14020,002
15NSNS3S-1EDA5040,004
16EWNS4H+1ES10-65030,003 19 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
17NS3S=SD814080,008
18NSNS3NT+1NS863080,008
19EWNS4C-2ND8-10080,008 25 Ludo Sadones/Madeleine Otte
20AllNS1C+1ED6-9090,009
21NSNS3S-1WHA5080,008
22EWNS7H=NS51510100,0010 25 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
23AllNS4H+1SS765090,009
24NS3H+2NSQ20060,006
25EW      0 /
26All     
27     
NS PAIR 4 ROBERT IMBO-VERONIQUE MAHAU
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 61 MaxMPs 180 Score 33,89% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10AllNS3D=SH711020,002 14 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
11NS3NT-1WH35090,009
12NSNS3NT=SD860030,003
13AllNS2H+2WDQ-17060,006 11 Bea Bearelle/Christiane Vissers
14NS4S-2SHA-10040,004
15NSNS2S=EDA-11010,001
16EWNS4H+1ED6-65030,003 5 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
17NS4S-1SH6-5020,002
18NSNS2NT=SS51200,000
19EWNS3D=EH5-11030,003 6 Martin Busschaert/Norma Germeys
20AllNS3C+1EHQ-13020,002
21NSNS3S+2WHA-20010,001
22EWNS6NT+1SD6102070,007 9 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
23AllNS3H-2SS7-2000,000
24NS3H+1NSQ17020,002
25EWNS4C=WD6-13080,008 16 Ludo Sadones/Madeleine Otte
26AllNS5Cx-1NSA-2000,000
27NS4H=NSK42080,008
NS PAIR 5 MARIE-JEANNE CAES-ODETTE ALLEMEERSCH
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 96 MaxMPs 180 Score 53,33% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2S-1SD3-5050,005 18 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
2NSNS2D=WSA-9050,005
3EWNS3H+1ES6-17080,008
4All      0 /
5NS     
6EW     
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13AllNS2NT+3WD8-21040,004 20 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
14NS5H-2ES210060,006
15NSNS1NT+4NS3210100,0010
16EWNS3H=ES9-14080,008 20 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
17NS2S+1NDA14080,008
18NSNS3NT=SC960040,004
19EWNS2NT-1WC3100100,0010 23 Bea Bearelle/Christiane Vissers
20AllNS1C+1ED6-9090,009
21NSNS3S=WHA-14040,004
22EWNS5H+1SD84800,000 7 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
23AllNS4H=SS762050,005
24NS3H+1NSQ17020,002
25EWNS3NT+1ED2-63030,003 8 Martin Busschaert/Norma Germeys
26AllNS3C+1NSA13050,005
27NS4D=EH7-1300,000
NS PAIR 6 DIRK PIEPERS-ERIK GELDHOF
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 74 MaxMPs 180 Score 41,11% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2S-1SDQ-5050,005 12 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
2NSNS2D=WSA-9050,005
3EWNS3NT+2EC2-66020,002
4AllNS3NT=ES4-60020,002 5 Martin Busschaert/Norma Germeys
5NSNS3Dx+1ECA-5700,000
6EWNS3NT+1ED2-63030,003
7All      0 /
8     
9EW     
10All      0 /
11     
12NS     
13All      0 /
14     
15NS     
16EWNS4H+1ED6-65030,003 13 Daniel Mille/John Brys
17NS4S-1SD6-5020,002
18NSNS3NT+1NS463080,008
19EWNS2D+1EC5-11030,003 16 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
20AllNS2S=ED5-11050,005
21NSNS3S-1WHA5080,008
22EWNS6H+1NS5101030,003 14 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
23AllNS4H+1SS765090,009
24NS3H+1NSJ17020,002
25EWNS3NT+1EHA-63030,003 14 Bea Bearelle/Christiane Vissers
26AllNS3NT+1NS563090,009
27NS4H-1NSK-5020,002
NS PAIR 7 LUC VANDEPITTE-JEANINE VOLONGÉ
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 115 MaxMPs 180 Score 63,89% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2S=SHA11090,009 23 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
2NSNS3D-1WSA5090,009
3EWNS3NT+1WS8-63050,005
4AllNS3NT-2WC5200100,0010 21 Bea Bearelle/Christiane Vissers
5NSNS1NT-1S*D5-10080,008
6EWNS3NT+1EH10-63030,003
7AllNS2S+1WH2-14030,003 18 Carine Van Brackevelt/Bart Verbrugghe
8NS2C+2SS413060,006
9EWNS3C=NDK11090,009
10All      0 /
11     
12NS     
13All      0 /
14     
15NS     
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWNS3D=EC5-11030,003 4 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
20AllNS2H-3SS10-3000,000
21NSNS2H-2NS5-20010,001
22EWNS6NT+1SD5102070,007 20 Daniel Mille/John Brys
23AllNS4H=SS762050,005
24NS4H=NS442080,008
25EWNS5C-1ES9100100,0010 29 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
26AllNS3NT+1NSA63090,009
27NS4H+1SDA450100,0010
NS PAIR 8 LINDA LAMMERTEYN-ANAÏS CREMERS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 65 MaxMPs 180 Score 36,11% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2S=SDQ11090,009 9 Daniel Mille/John Brys
2NSNS2NT+1WC3-1500,000
3EWNS3NT+3EC6-6900,000
4AllNS3NT=WS7-60020,002 8 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
5NSNS1NT+2E*H9-15060,006
6EWNS3NT+2WS6-6600,000
7AllNS2H-1WC3100100,0010 21 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
8NS2H=NCA11020,002
9EWNS1C+2ND211090,009
10AllNS2NT-1SS6-1000,000 1 Bea Bearelle/Christiane Vissers
11NS3NT+2EC5-46010,001
12NSNS3NT-1SD6-1000,000
13All      0 /
14     
15NS     
16EW      0 /
17     
18NS     
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWNS6H+1SD8101030,003 15 Ludo Sadones/Madeleine Otte
23AllNS3H=SC414020,002
24NS4H+1NS6450100,0010
25EWNS3NT+1WH6-63030,003 11 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
26AllNS2S+1EC8-14020,002
27NS2H+2SS217060,006
NS PAIR 9 GRETA YDE-KATRIEN DESIMPEL
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 115 MaxMPs 180 Score 63,89% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1NS2S-2SDQ-10020,002 21 Ludo Sadones/Madeleine Otte
2NSNS3D-1WSA5090,009
3EWNS4H-1ESJ100100,0010
4AllNS2S-3NC4-30060,006 26 Robert Cornelis/Dirk Decraemer
5NSNS3C-2EHQ100100,0010
6EWNS4C=EH10-130100,0010
7AllNS2S=WH2-11070,007 14 Daniel Mille/John Brys
8NS3C+1SS613060,006
9EWNS4C-2NHJ-10010,001
10AllNS2NT+1SS615040,004 16 Cecile Vandeputte/Monique Rogiers
11NS3NT+1EH5-43040,004
12NSNS4S=SDA62080,008
13AllNS2H=WDQ-11080,008 26 Hélène Bourdin/Angèle Cherlet
14NS2S+2SDJ170100,0010
15NSNS3D+1SHA13080,008
16EW      0 /
17     
18NS     
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EW      0 /
23All     
24     
25EWNS3NT+1ED4-63030,003 12 Daniel Buffel/Lena D’Hulster
26AllNS2C+2NSA13050,005
27NS3H=SDA14040,004
EW PAIR 1 MARTIN BUSSCHAERT-NORMA GERMEYS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 137 MaxMPs 180 Score 76,11% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW3D+1WD6130100,0010 23 Magda Everaert/Martin Busschaert
2NSEW2H=WS811080,008
3EWEW3NT+1WC263050,005
4AllEW3NT=ES460080,008 25 Dirk Piepers/Erik Geldhof
5NSEW3Dx+1ECA570100,0010
6EWEW3NT+1ED263070,007
7AllEW2NT-2NS5200100,0010 29 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
8EW3S-2ED7-100100,0010
9EWEW4C-2NHJ10090,009
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW4H-1WC9-1000,000 14 Joost Maddens/Han Laporte
14EW3H=EDK14080,008
15NSEW3S-1EDA-5060,006
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW3D=EH511070,007 24 Robert Imbo/Veronique Mahau
20AllEW3C+1EHQ13080,008
21NSEW3S+2WHA20090,009
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW3NT+1ED263070,007 22 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
26AllEW3C+1NSA-13050,005
27EW4D=EH7130100,0010
EW PAIR 2 CARINE VAN BRACKEVELT-BART VERBRUGGHE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 101 MaxMPs 180 Score 56,11% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2S-1SDQ5050,005 18 Dirk Piepers/Erik Geldhof
2NSEW2D=WSA9050,005
3EWEW3NT+2EC266080,008
4AllEW3NT-1WC5-10020,002 11 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
5NSEW4Sx-1NC520070,007
6EWEW2C+3EH1015020,002
7AllEW2S+1WH214070,007 12 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
8EW2C+2SS4-13040,004
9EWEW3C=NDK-11010,001
10AllEW3NT=NH4-60010,001 12 Joost Maddens/Han Laporte
11EW3NT+2WH346090,009
12NSEW4S=SC7-62020,002
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW4H+1ED665070,007 25 Robert Imbo/Veronique Mahau
17EW4S-1SH65080,008
18NSEW2NT=SS5-120100,0010
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW5H+1SD8-480100,0010 23 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
23AllEW4H=SS7-62050,005
24EW3H+1NSQ-17080,008
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 3 BEA BEARELLE-CHRISTIANE VISSERS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 95 MaxMPs 180 Score 52,78% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllEW3NT-2WC5-2000,000 9 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
5NSEW1NT-1S*D510020,002
6EWEW3NT+1EH1063070,007
7AllEW2S+1WS814070,007 15 Joost Maddens/Han Laporte
8EW3C+1SS6-13040,004
9EWEW1NT=SH3-9040,004
10AllEW2NT-1SS6100100,0010 29 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
11EW3NT+2EC546090,009
12NSEW3NT-1SD6100100,0010
13AllEW2H+2WDQ17040,004 19 Robert Imbo/Veronique Mahau
14EW4S-2SHA10060,006
15NSEW2S=EDA11090,009
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW2NT-1WC3-1000,000 7 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
20AllEW1C+1ED69010,001
21NSEW3S=WHA14060,006
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW3NT+1EHA63070,007 16 Dirk Piepers/Erik Geldhof
26AllEW3NT+1NS5-63010,001
27EW4H-1NSK5080,008
EW PAIR 4 HÉLÈNE BOURDIN-ANGÈLE CHERLET
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 62 MaxMPs 180 Score 34,44% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2S=SHA-11010,001 7 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
2NSEW3D-1WSA-5010,001
3EWEW3NT+1WS863050,005
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllEW2H-1WC3-1000,000 9 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
8EW2H=NCA-11080,008
9EWEW1C+2ND2-11010,001
10AllEW3D=SH7-11080,008 16 Robert Imbo/Veronique Mahau
11EW3NT-1WH3-5010,001
12NSEW3NT=SD8-60070,007
13AllEW2H=WDQ11020,002 4 Greta Yde/Katrien Desimpel
14EW2S+2SDJ-1700,000
15NSEW3D+1SHA-13020,002
16EWEW3H=ES914020,002 10 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
17EW2S+1NDA-14020,002
18NSEW3NT=SC9-60060,006
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW6H+1NS5-101070,007 16 Dirk Piepers/Erik Geldhof
23AllEW4H+1SS7-65010,001
24EW3H+1NSJ-17080,008
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 5 CECILE VANDEPUTTE-MONIQUE ROGIERS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 71 MaxMPs 180 Score 39,44% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllEW3NT=WS760080,008 22 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
5NSEW1NT+2E*H915040,004
6EWEW3NT+2WS6660100,0010
7All      0 /
8     
9EW     
10AllEW2NT+1SS6-15060,006 14 Greta Yde/Katrien Desimpel
11EW3NT+1EH543060,006
12NSEW4S=SDA-62020,002
13AllEW2NT+3WD821060,006 10 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
14EW5H-2ES2-10040,004
15NSEW1NT+4NS3-2100,000
16EWEW4H-2ES10-2000,000 10 Magda Everaert/Martin Busschaert
17EW4S-1NDA5080,008
18NSEW3NT+1SC2-63020,002
19EWEW2D+1EC511070,007 14 Dirk Piepers/Erik Geldhof
20AllEW2S=ED511050,005
21NSEW3S-1WHA-5020,002
22EW      0 /
23All     
24     
25EWEW5C-1ES9-1000,000 1 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
26AllEW3NT+1NSA-63010,001
27EW4H+1SDA-4500,000
EW PAIR 6 DANIEL MILLE-JOHN BRYS
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 101 MaxMPs 180 Score 56,11% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2S=SDQ-11010,001 21 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
2NSEW2NT+1WC3150100,0010
3EWEW3NT+3EC6690100,0010
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllEW2S=WH211030,003 16 Greta Yde/Katrien Desimpel
8EW3C+1SS6-13040,004
9EWEW4C-2NHJ10090,009
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW4H=WD762090,009 23 Magda Everaert/Martin Busschaert
14EW3H+1ECK170100,0010
15NSEW3S-2EH7-10040,004
16EWEW4H+1ED665070,007 17 Dirk Piepers/Erik Geldhof
17EW4S-1SD65080,008
18NSEW3NT+1NS4-63020,002
19EWEW3D=ES911070,007 14 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
20AllEW1C+2ES211050,005
21NSEW3S-1WHA-5020,002
22EWEW6NT+1SD5-102030,003 10 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
23AllEW4H=SS7-62050,005
24EW4H=NS4-42020,002
25EW      0 /
26All     
27     
EW PAIR 7 ROBERT CORNELIS-DIRK DECRAEMER
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 78 MaxMPs 180 Score 43,33% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1      0 /
2NS     
3EW     
4AllEW2S-3NC430040,004 4 Greta Yde/Katrien Desimpel
5NSEW3C-2EHQ-1000,000
6EWEW4C=EH101300,000
7All      0 /
8     
9EW     
10AllEW3NT=NH4-60010,001 7 Magda Everaert/Martin Busschaert
11EW2NT+3WS221040,004
12NSEW4S=SDA-62020,002
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW4H+1ED665070,007 17 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
17EW3S=NDA-14020,002
18NSEW2NT+1SC2-15080,008
19EWEW3D=EC511070,007 26 Luc Vandepitte/Jeanine Volongé
20AllEW2H-3SS10300100,0010
21NSEW2H-2NS520090,009
22EWEW7H=NS5-15100,000 5 Joost Maddens/Han Laporte
23AllEW4H+1SS7-65010,001
24EW3H+2NSQ-20040,004
25EWEW3NT+1WH663070,007 19 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
26AllEW2S+1EC814080,008
27EW2H+2SS2-17040,004
EW PAIR 8 LUDO SADONES-MADELEINE OTTE
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 72 MaxMPs 180 Score 40,00% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2S-2SDQ10080,008 9 Greta Yde/Katrien Desimpel
2NSEW3D-1WSA-5010,001
3EWEW4H-1ESJ-1000,000
4All      0 /
5NS     
6EW     
7AllEW2S=WH211030,003 9 Magda Everaert/Martin Busschaert
8EW3C+2SS4-1500,000
9EWEW4C-1NHJ5060,006
10All      0 /
11     
12NS     
13AllEW4H=WDQ62090,009 20 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
14EW2S+1SDJ-14020,002
15NSEW2S=EDA11090,009
16EW      0 /
17     
18NS     
19EWEW4C-2ND810020,002 5 Joost Maddens/Han Laporte
20AllEW1C+1ED69010,001
21NSEW3S-1WHA-5020,002
22EWEW6H+1SD8-101070,007 15 Linda Lammerteyn/Anaïs Cremers
23AllEW3H=SC4-14080,008
24EW4H+1NS6-4500,000
25EWEW4C=WD613020,002 14 Robert Imbo/Veronique Mahau
26AllEW5Cx-1NSA200100,0010
27EW4H=NSK-42020,002
EW PAIR 9 DANIEL BUFFEL-LENA D’HULSTER
vrijdag Pairs 30/09/2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 MPs 93 MaxMPs 180 Score 51,67% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1EW2S-1SD35050,005 12 Marie-Jeanne Caes/Odette Allemeersch
2NSEW2D=WSA9050,005
3EWEW3H+1ES617020,002
4AllEW3NT=EDA60080,008 19 Magda Everaert/Martin Busschaert
5NSEW3S-2NDA20070,007
6EWEW2NT+3ED221040,004
7All      0 /
8     
9EW     
10AllEW2NT+2SS6-18040,004 12 Jan Vlietinck/Mieke Verborgh
11EW6NT-1EC2-5010,001
12NSEW3NT=SD6-60070,007
13All      0 /
14     
15NS     
16EWEW4H+1ES1065070,007 11 Joost Maddens/Han Laporte
17EW3S=SD8-14020,002
18NSEW3NT+1NS8-63020,002
19EW      0 /
20All     
21NS     
22EWEW6NT+1SD6-102030,003 21 Robert Imbo/Veronique Mahau
23AllEW3H-2SS7200100,0010
24EW3H+1NSQ-17080,008
25EWEW3NT+1ED463070,007 18 Greta Yde/Katrien Desimpel
26AllEW2C+2NSA-13050,005
27EW3H=SDA-14060,006

Vervolgcursus 2de jaars – data update

Wanneer ?           Vanaf 19 september, telkens op maandag 19h30-22h30

                              reeks van 10 les- en speelsessies

Kalender :   

  • 19/09/22 : gevorderd afspel
  • 26/09/22 : gevorderd tegenspel
  • 10/10/22 : Check Back Stayman
  • 17/10/22 : Cue-bid
  • 24/10/22 : Reverse en 4de kleur
  • 31/10/22 : Uppercue-bid
  • 14/11/22 : Truscott
  • 21/11/22 ; Jacoby 2SA
  • 12/12/22 : Redoublet na volgbod doublet
  • 19/12/22 : Blackwood RKC

 

Waar ?                  wijkcentrum Xaverianen, bovenzaal landhuis

Voor wie ?            Spelers die de basiscursus hebben doorlopen of een gelijkwaardig niveau halen

                              Spelers die hun basiskennis willen verruimen met frequent toepasbare technieken

 

Kostprijs: 50 euro

Inschrijving voor de vervolgcursus door storting op rekening van Dulcinea BE92 1431 0616 8423

Meer info: www.bridgeclub-dulcinea.be           

Vragen? Stuur ze aan dulcineabridge@gmail.com of stel ze rechtstreeks op de drives  

Starterscursus Bridge

Zin in een nieuwe uitdaging?

Zin in verrassing en variatie?

Zin in mentale inspanning en ontspanning?

Zin in sociaal contact?

Kortom: zin in plezier?

Leer bridgen!!

Dat kan dank zij de Starterscursus bij bridgeclub Dulcinea

Wanneer?            Vanaf 26 september, telkens op maandag 19h30-22h30

                              Eerste reeks van 13 les- en speelsessies tot 19 december

Waar?                  Bovenzaal landhuis Xaverianen te St.-Michiels-Brugge

                              Xaverianenstraat 3 (tegenover Vives)

Vereiste voorkennis: GEEN, zelfs niet van eender welk kaartspel

Vereist materiaal: GEEN

Kostprijs: 80 euro (verzekering inbegrepen), 1e les gratis

Geïnteresseerd? Bezoek ook onze opendeurdag,  zondag 25 september, 10h-13h

 in wijkcentrum Xaverianen (nieuw gebouw), zelfde adres

Inschrijving voor de starterscursus door storting op rekening van Dulcinea BE92 1431 0616 8423

Meer info: www.bridgeclub-dulcinea.be

                    Neem ook een kijkje op:  www.vbl.be/wat-is-bridge/   

Vragen? Stuur ze aan dulcineabridge@gmail.com

Aanpak van de startersopleiding:

  • opleiding verzorgd door erkend VBL-docent Johan Verhaeghe
  • eerste reeks van 13 sessies loopt tot 19 december
  • na nieuwjaar volgt 2e reeks (ongeveer 12 sessies + 4 loutere oefenspeelavonden) tot eind mei 2023
  • elke gewone sessie bestaat uit een lesvoorstelling met power point van maximaal 1 uur gevolgd door 2 uur spelen
  • reeds spelen vanaf 1e sessie! geregeld bijkomende ondersteuning door ervaren clubleden bij het spelen
  • de oefenspellen zijn aangepast aan het lesonderwerp
  • de power point presentaties worden ter beschikking gesteld
  • spelverdelingen + bespreking van de oefenspellen worden na afloop van elke les bezorgd
  • na afloop gehele cursus, opvang tijdens de clubwedstrijden waarbij ervaren leden met je spelen en je ondersteunen terwijl tegenstanders geduld betonen

ruime ondergrondse parking in nieuw complex tegenover landhuis

ruime les- en speellokalen