KLASSEMENT Zomercompetitie 2024

Hoofd klassement

PlaatsNaamTotaalGemiddeld
1Bruneel Jef1042.2557.9018
2De Vlamynck Magda1042.2557.9018
3Expeels Martine1025.1956.9618
4Braet Lieven1013.6656.3118
5Legroe Nicole994.5655.2518
6Seghers Peter973.9054.1118
7Vandenberghe Marc973.3154.0718
8Verhaeghe Johan969.0153.8318
9Dereeper Bernard968.9453.8318
10Van Iseghem Huguette968.1253.7818
11Hessels Tine949.0152.7218
12De Corte Guido944.8652.4918
13Imbo Robert942.8952.3818
14Geldhof Erik941.9652.3318
15Desoete Carlos927.4551.5318
16Gilliaert Monique925.3751.4118
17Nachtergaele Jo924.6351.3718
18Debree Roger918.1051.0118
19Vandepitte Luc918.0351.0018
20Vandeputte Cecile909.9450.5518
21Jacobs Frank908.9256.8116
22Mille Daniel908.9256.8116
23Denoyel Fernanda904.0953.1817
24Rosson Regine903.5950.2018
25Roose Francoise898.7449.9318
26Volongé Jeanine888.3949.3618
27Verrue Christine884.3549.1318
28Van de Cappelle Paul877.3748.7418
29Wittebolle Liliane833.8552.1216
30Everaert Magda816.1251.0116
31De Waele Karoline804.0044.6718
32Vlietinck Jan784.5946.1517
33Nazari Danièle738.2149.2115
34Verborgh Mieke727.6848.5115
35Teerlynck Stefan714.0547.6015
36Buffel Daniel710.6854.6713
37De Greef Jean707.3544.2116
38Verdonck Martine704.7254.2113
39Clyncke Marie-Louise699.1846.6115
40Baeke Johan693.7249.5514
41Piepers Dirk693.6749.5514
42Lammerteyn Linda686.5845.7715
43Spiritus Cathy676.7048.3414
44Verlinde Rik669.4351.4913
45Cornelis Robert666.5551.2713
46De Clerck Frank664.1151.0913
47Brys John662.1555.1812
48Logghe Paul655.4554.6212
49Cool Frans615.4351.2912
50Decloedt Eliane613.2751.1112
51Bailleul Patrick607.9850.6712
52Cremers Anaïs594.2445.7113
53Yde Greta584.3553.1211
54Decraemer Dirk581.0348.4212
55De Keyser Trees579.0752.6411
56Joye Koen577.4848.1212
57De Schoolmeester Annemie576.6648.0612
58Avonture Moniek569.2447.4412
59Vissers Christiane564.3351.3011
60Priem Simone560.7046.7312
61Gaeremyn Jackie553.8861.549
62Verplancke Rita529.4348.1311
63D'Hulster Lena525.5752.5610
64Bearelle Bea522.7547.5211
65Cornillie Huguette515.0751.5110
66Quets Willy509.6050.9610
67Rabaey Josiane509.6050.9610
68Allemeersch Odette498.5849.8610
69De Soete Peter494.2649.4310
70Breemeersch Monique493.4449.3410
71Moret Jos493.4449.3410
72Sadones Ludo482.2548.2310
73Berthels Lydia465.2951.709
74Clybouw Johan464.3451.599
75Seru Gina455.0545.5110
76Depoorter Luc453.8750.439
77Christiaens Anne453.5650.409
78Otte Madeleine451.8250.209
79Groot Alf444.5749.409
80Desimpel Katrien439.7948.879
81Rogiers Monique438.7048.749
82Gryp Pierre432.1548.029
83Vandewalle Jeanne425.7160.827
84Cardinael Paul416.5146.289
85Liefhooghe Roland411.1651.408
86Laporte Han405.5750.708
87Caes Marie-Jeanne401.5350.198
88Schreel Katrien398.2749.788
89De Vis Roland386.5348.328
90Legroe Vic386.5348.328
91Deroover Dirk383.9748.008
92Maenhout Ann383.9748.008
93Debusschere Mieke380.6754.387
94Desimpel Hugo370.4252.927
95Simoens Yolanda370.3446.298
96Priem Dirk369.9141.109
97Dufour Rosa369.5352.797
98Legroe Rita369.1146.148
99Van Maele Anneke367.5245.948
100Thonissen Liliane366.3740.719
101Gryson Eric365.2552.187
102Logghe Jeannine362.7251.827
103Vandooren Patrick357.9444.748
104Lauwers Johan351.7650.257
105D'hoore Rudy347.1443.398
106Bonduel Marc337.5942.208
107Walgrave Eddy335.2547.897
108Dupont Gilbert329.7041.218
109Hanssens Jacqueline322.9753.836
110Poppe Christiane319.9045.707
111Van Brackevelt Carine296.4942.367
112Vanneste Johan292.1648.696
113Devos Ludwine286.7847.806
114Vanloocke Paul281.3535.178
115Vandepitte Lieve274.6254.925
116Asselborn Hélène267.9753.595
117Dochy Patrick266.9153.385
118Depuydt Tom264.8952.985
119Baekelandt Bruno257.2451.455
120Top Bettina241.9748.395
121Van Eeghem Tine220.9144.185
122Standaert Valère218.9954.754
123Van Daele Jacqueline204.9251.234
124Deruytter Maaike203.9350.984
125Defour Luc200.5850.154
126Debackere Magda198.8349.714
127De Schepper Véronique185.4246.364
128Vandenbergh Wim185.1161.703
129Vandeputte Francoise178.8444.714
130Bothe Monique177.0944.274
131Verbeke Chantal168.3356.113
132Delanotte Maurits164.9554.983
133Van Den Heuvel Didier162.7154.243
134Deforche Didier160.0440.014
135Claeyssens Philip150.4750.163
136Verbrugghe Bart149.7649.923
137De Keyser Anne148.5249.513
138Moerkerke Jan144.1448.053
139Vanzandweghe Lucien136.1445.383
140Smets Lieve134.2944.763
141Mahau Veronique130.4232.614
142Tilleman Gerda128.1764.092
143Baeghe Carine125.6762.842
144Ducoront David125.6762.842
145De Wever Julie115.1757.592
146Vandervoort Denis115.1757.592
147Braems Geert108.3354.172
148Vrijsen Herman108.3354.172
149De Visschere Erik101.7950.902
150Degraeve Thierry98.8149.412
151Bossier Maria93.5246.762
152Verstraete Cathy92.3346.172
153De Muelenaere Vincent87.3643.682
154Lebacq Annemie85.0042.502
155De Caluwé Jean-Raphael62.8062.801
156Vankeirsbilck Liliane60.7160.711
157Claes Martine59.1759.171
158Van Oostenrijk Chantal59.1759.171
159Talloen Georges56.8556.851
160Vandekerckhove Dirk55.8355.831
161Van Winghem Luc54.5854.581
162Decroock Franck54.1754.171
163Vervaeke Rik53.3353.331
164Blontrock Marleen52.9252.921
165Schiltz Bart50.3050.301
166Decadt Roger50.2350.231
167Cherlet Angèle49.4749.471
168Van Loocke Christine49.1149.111
169Baert Steve48.8648.861
170Aspeslagh Luc48.8148.811
171Moeremans Michael46.4246.421
172D'Hollander Catherine46.4246.421
173Depuyt Frank44.9544.951
174Boeckaerts Hugo44.0044.001
175Verhaeghe Jacques43.3743.371
176Vanzandycke Serge40.0040.001

Maandag Klassement

PlaatsNaamTotaalGemiddeld
1Bruneel Jef559.0755.9110
2De Vlamynck Magda559.0755.9110
3Gaeremyn Jackie553.8861.549
4Verrue Christine525.5652.5610
5Nachtergaele Jo506.0250.6010
6Vandeputte Cecile498.6849.8710
7Gilliaert Monique495.9149.5910
8Breemeersch Monique493.4449.3410
9Moret Jos493.4449.3410
10Verhaeghe Johan476.7152.979
11Legroe Nicole476.2852.929
12Hessels Tine470.0052.229
13Wittebolle Liliane465.2658.168
14Rosson Regine444.4449.389
15De Corte Guido441.9955.258
16Denoyel Fernanda441.9955.258
17Jacobs Frank435.5554.448
18Mille Daniel435.5554.448
19Expeels Martine432.6754.088
20Van Iseghem Huguette429.6353.708
21Vandewalle Jeanne425.7160.827
22Volongé Jeanine424.8147.209
23Priem Simone422.4046.939
24Geldhof Erik408.9845.449
25Buffel Daniel403.5857.657
26De Waele Karoline397.0044.119
27Braet Lieven396.0949.518
28Roose Francoise395.8549.488
29Imbo Robert393.8143.769
30De Vis Roland386.5348.328
31Legroe Vic386.5348.328
32Everaert Magda385.3148.168
33Vlietinck Jan384.5948.078
34Debusschere Mieke380.6754.387
35Debree Roger380.1947.528
36Verborgh Mieke376.9547.128
37Legroe Rita369.1146.148
38Van Maele Anneke367.5245.948
39Clyncke Marie-Louise367.3745.928
40Gryson Eric365.2552.187
41Verlinde Rik361.3751.627
42D'Hulster Lena339.8956.656
43Verdonck Martine336.7456.126
44Seghers Peter332.1255.356
45Vandepitte Luc324.5454.096
46Joye Koen322.8846.137
47Poppe Christiane319.9045.707
48Lammerteyn Linda319.7145.677
49Vandenberghe Marc316.7645.257
50Nazari Danièle313.5652.266
51Desoete Carlos309.3051.556
52Laporte Han308.5451.426
53Decloedt Eliane305.2150.876
54Baeke Johan301.4050.236
55Teerlynck Stefan296.6549.446
56Van de Cappelle Paul291.7948.636
57Deroover Dirk286.8947.826
58Maenhout Ann286.8947.826
59Devos Ludwine286.7847.806
60De Schoolmeester Annemie285.2147.546
61Cremers Anaïs278.0446.346
62Brys John273.7954.765
63Dereeper Bernard272.0454.415
64Asselborn Hélène267.9753.595
65De Greef Jean264.9044.156
66Yde Greta263.0952.625
67Hanssens Jacqueline249.2249.845
68Berthels Lydia241.7048.345
69De Clerck Frank241.7048.345
70Cornillie Huguette226.9756.744
71Vandooren Patrick223.1544.635
72Spiritus Cathy218.6243.725
73D'hoore Rudy215.2343.055
74Desimpel Hugo211.5452.894
75Cornelis Robert202.3350.584
76Debackere Magda198.8349.714
77Piepers Dirk190.8947.724
78Vanloocke Paul167.2533.455
79Sadones Ludo166.5141.634
80De Keyser Trees164.2254.743
81Bailleul Patrick153.0051.003
82Defour Luc149.7149.903
83Decraemer Dirk144.0448.013
84Vandeputte Francoise143.3047.773
85De Schepper Véronique142.8647.623
86Otte Madeleine136.0845.363
87Mahau Veronique130.4232.614
88Dupont Gilbert129.2843.093
89Thonissen Liliane129.2843.093
90Tilleman Gerda128.1764.092
91Van Brackevelt Carine124.6641.553
92Desimpel Katrien107.5853.792
93Dufour Rosa104.3652.182
94Moerkerke Jan98.0849.042
95Quets Willy96.9548.482
96Rabaey Josiane96.9548.482
97Deforche Didier94.5847.292
98Gryp Pierre93.2846.642
99Verplancke Rita90.4245.212
100De Muelenaere Vincent87.3643.682
101Baekelandt Bruno85.1242.562
102Vissers Christiane67.0867.081
103Christiaens Anne65.0065.001
104Vandenbergh Wim63.6963.691
105Logghe Paul61.4861.481
106Claes Martine59.1759.171
107Van Oostenrijk Chantal59.1759.171
108Cool Frans58.5058.501
109Van Den Heuvel Didier56.1656.161
110Vandekerckhove Dirk55.8355.831
111Van Winghem Luc54.5854.581
112Baert Steve48.8648.861
113Standaert Valère48.7548.751
114Top Bettina46.7846.781
115Moeremans Michael46.4246.421
116D'Hollander Catherine46.4246.421
117Bothe Monique43.7543.751
118Vanzandweghe Lucien43.7543.751
119Verhaeghe Jacques43.3743.371
120Bearelle Bea42.0842.081
121Verstraete Cathy42.0342.031
122Lebacq Annemie41.6741.671
123Verbrugghe Bart41.1841.181
124Seru Gina40.2540.251
125Bonduel Marc36.8336.831

Donderdag klassement

PlaatsNaamTotaalGemiddeld
1Vandenberghe Marc501.8955.77
2Logghe Paul488.7554.31
3Expeels Martine457.2457.16
4Braet Lieven453.8956.74
5Desoete Carlos452.1650.24
6Verhaeghe Johan443.0949.23
7De Keyser Trees414.8551.86
8Geldhof Erik409.3651.17
9De Soete Peter383.8547.98
10Priem Dirk369.9141.1
11Rosson Regine369.9141.1
12Imbo Robert356.3250.9
13Hessels Tine355.4350.78
14Brys John336.2856.05
15Dereeper Bernard331.2555.21
16Seru Gina317.7245.39
17Debree Roger310.451.73
18Schreel Katrien287.8647.98
19Seghers Peter287.5757.51
20Van Iseghem Huguette284.1247.35
21Cardinael Paul283.2347.21
22Van de Cappelle Paul271.7254.34
23Dochy Patrick266.9153.38
24Piepers Dirk249.2949.86
25Avonture Moniek242.1648.43
26Roose Francoise224.644.92
27Cool Frans217.0254.26
28Verborgh Mieke207.7851.95
29Gryp Pierre199.8249.96
30Vanneste Johan199.7149.93
31Top Bettina195.1948.8
32Teerlynck Stefan179.3344.83
33Verbeke Chantal168.3356.11
34De Waele Karoline166.0141.5
35Vlietinck Jan158.7539.69
36Depoorter Luc157.8852.63
37Legroe Nicole151.450.47
38Claeyssens Philip150.4750.16
39De Keyser Anne148.5249.51
40Van Daele Jacqueline144.9148.3
41Van Brackevelt Carine125.141.7
42Vandepitte Luc123.141.03
43Vandepitte Lieve116.2558.13
44Depuydt Tom111.0855.54
45Verbrugghe Bart108.5854.29
46Braems Geert108.3354.17
47Vrijsen Herman108.3354.17
48Smets Lieve98.7549.38
49Vandeputte Cecile95.647.8
50Baeke Johan56.2556.25
51Decroock Franck54.1754.17
52Vervaeke Rik53.3353.33
53Laporte Han50.350.3
54De Schoolmeester Annemie47.9247.92
55Boeckaerts Hugo4444
56Bailleul Patrick4040
57Priem Simone34.5834.58
58Deforche Didier29.7529.75

Vrijdag Klassement

PlaatsNaamTotaalGemiddeld
1Bruneel Jef581.4858.1510
2De Vlamynck Magda581.4858.1510
3De Corte Guido502.8750.2910
4Volongé Jeanine500.4850.0510
5Allemeersch Odette498.5849.8610
6Vissers Christiane497.2549.7310
7Verhaeghe Johan495.9849.6010
8Legroe Nicole492.4154.719
9Bearelle Bea480.6748.0710
10Rosson Regine473.6747.3710
11Jacobs Frank473.3759.178
12Mille Daniel473.3759.178
13Vandepitte Luc470.3952.279
14Imbo Robert467.7851.989
15Gilliaert Monique464.4051.609
16Clybouw Johan464.3451.599
17Cornelis Robert464.2251.589
18Denoyel Fernanda462.1051.349
19Van Iseghem Huguette460.8151.209
20Nachtergaele Jo459.3851.049
21Spiritus Cathy458.0850.909
22Groot Alf444.5749.409
23De Greef Jean442.4544.2510
24Verplancke Rita439.0148.789
25Rogiers Monique438.7048.749
26Decraemer Dirk436.9948.559
27Everaert Magda430.8153.858
28Nazari Danièle424.6547.189
29Vandeputte Cecile423.4547.059
30De Clerck Frank422.4152.808
31Geldhof Erik415.0151.888
32Bailleul Patrick414.9851.878
33Quets Willy412.6551.588
34Rabaey Josiane412.6551.588
35Liefhooghe Roland411.1651.408
36Dereeper Bernard404.6450.588
37Vandenberghe Marc404.6450.588
38Expeels Martine404.5150.568
39Caes Marie-Jeanne401.5350.198
40Christiaens Anne388.5648.578
41Desoete Carlos371.6146.458
42Simoens Yolanda370.3446.298
43Wittebolle Liliane368.5946.078
44Verdonck Martine367.9852.577
45Lammerteyn Linda366.8745.868
46Logghe Jeannine362.7251.827
47Verrue Christine358.7944.858
48Seghers Peter354.2150.607
49Lauwers Johan351.7650.257
50Roose Francoise344.6649.247
51Cool Frans339.9148.567
52Baeke Johan336.0748.017
53Walgrave Eddy335.2547.897
54Braet Lieven333.4655.586
55Desimpel Katrien332.2147.467
56Clyncke Marie-Louise331.8147.407
57Avonture Moniek327.0846.737
58Yde Greta321.2653.546
59Cremers Anaïs316.2045.177
60Otte Madeleine315.7452.626
61Sadones Ludo315.7452.626
62Hessels Tine314.0844.877
63Van de Cappelle Paul313.8644.847
64Decloedt Eliane308.0651.346
65Verlinde Rik308.0651.346
66Buffel Daniel307.1051.186
67Bonduel Marc300.7642.977
68Debree Roger298.3449.726
69Depoorter Luc295.9949.336
70Cornillie Huguette288.1048.026
71Dufour Rosa265.1753.035
72Joye Koen254.6050.925
73Piepers Dirk253.4950.705
74De Schoolmeester Annemie243.5348.715
75Vlietinck Jan241.2548.255
76De Waele Karoline240.9948.205
77Teerlynck Stefan238.0747.615
78Thonissen Liliane237.0939.526
79Berthels Lydia223.5955.904
80Van Eeghem Tine220.9144.185
81Deruytter Maaike203.9350.984
82Dupont Gilbert200.4240.085
83D'Hulster Lena185.6846.424
84Baekelandt Bruno172.1257.373
85Standaert Valère170.2456.753
86Delanotte Maurits164.9554.983
87Desimpel Hugo158.8852.963
88Vandepitte Lieve158.3752.793
89Depuydt Tom153.8151.273
90Verborgh Mieke142.9547.653
91Gryp Pierre139.0546.353
92Vandooren Patrick134.7944.933
93Bothe Monique133.3444.453
94Cardinael Paul133.2844.433
95D'hoore Rudy131.9143.973
96Baeghe Carine125.6762.842
97Ducoront David125.6762.842
98Vandenbergh Wim121.4260.712
99De Wever Julie115.1757.592
100Vandervoort Denis115.1757.592
101Vanloocke Paul114.1038.033
102De Soete Peter110.4155.212
103Schreel Katrien110.4155.212
104Van Den Heuvel Didier106.5553.282
105Logghe Paul105.2252.612
106Priem Simone103.7251.862
107De Visschere Erik101.7950.902
108Degraeve Thierry98.8149.412
109Deroover Dirk97.0848.542
110Maenhout Ann97.0848.542
111Seru Gina97.0848.542
112Bossier Maria93.5246.762
113Vanneste Johan92.4546.232
114Vanzandweghe Lucien92.3946.202
115Hanssens Jacqueline73.7573.751
116De Caluwé Jean-Raphael62.8062.801
117Vankeirsbilck Liliane60.7160.711
118Van Daele Jacqueline60.0160.011
119Talloen Georges56.8556.851
120Blontrock Marleen52.9252.921
121Brys John52.0852.081
122Defour Luc50.8750.871
123Schiltz Bart50.3050.301
124Verstraete Cathy50.3050.301
125Decadt Roger50.2350.231
126Cherlet Angèle49.4749.471
127Van Loocke Christine49.1149.111
128Aspeslagh Luc48.8148.811
129Laporte Han46.7346.731
130Van Brackevelt Carine46.7346.731
131Moerkerke Jan46.0646.061
132Depuyt Frank44.9544.951
133Lebacq Annemie43.3343.331
134De Schepper Véronique42.5642.561
135Vanzandycke Serge40.0040.001
136Deforche Didier35.7135.711
137Smets Lieve35.5435.541
138Vandeputte Francoise35.5435.541

Algemeen Slem Klassement

PlaatsNaamTotaal
1Bruneel Jef19
2De Vlamynck Magda19
3Denoyel Fernanda18
4De Corte Guido17
5Volongé Jeanine14
6Buffel Daniel12
7Gilliaert Monique10
8Vandewalle Jeanne9
9Cool Frans8
10Everaert Magda8
11Gaeremyn Jackie8
12Geldhof Erik8
13Verborgh Mieke8
14Verhaeghe Johan8
15Clyncke Marie-Louise7
16Hessels Tine7
17Jacobs Frank7
18Logghe Paul7
19Mille Daniel7
20Nachtergaele Jo7
21Vandenbergh Wim7
22Baekelandt Bruno6
23Van Daele Jacqueline6
24Verdonck Martine6
25Clybouw Johan5
26Decraemer Dirk5
27Defour Luc5
28Desimpel Katrien5
29D'Hulster Lena5
30Laporte Han5
31Legroe Nicole5
32Spiritus Cathy5
33Vandepitte Luc5
34Vandeputte Cecile5
35Caes Marie-Jeanne4
36Cardinael Paul4
37Cornelis Robert4
38Cornillie Huguette4
39Expeels Martine4
40Hanssens Jacqueline4
41Nazari Danièle4
42Roose Francoise4
43Talloen Georges4
44Van Den Heuvel Didier4
45Vandenberghe Marc4
46Vandeputte Francoise4
47Vanneste Johan4
48Wittebolle Liliane4
49Braet Lieven3
50Brys John3
51Dereeper Bernard3
52Smets Lieve3
53Walgrave Eddy3
54Baeke Johan2
55Bonduel Marc2
56Debusschere Mieke2
57Degraeve Thierry2
58Depuydt Tom2
59Desimpel Hugo2
60Devos Ludwine2
61Gryson Eric2
62Priem Dirk2
63Priem Simone2
64Rosson Regine2
65Seghers Peter2
66Van Iseghem Huguette2
67Van Loocke Christine2
68Vankeirsbilck Liliane2
69Verrue Christine2
70Blontrock Marleen1
71Braems Geert1
72De Keyser Trees1
73De Schepper Véronique1
74Desoete Carlos1
75Dochy Patrick1
76Standaert Valère1
77Vrijsen Herman1
78Yde Greta1
79Allemeersch Odette0
80Aspeslagh Luc0
81Asselborn Hélène0
82Baeghe Carine0
83Baert Steve0
84Bailleul Patrick0
85Boeckaerts Hugo0
86Bossier Maria0
87Breemeersch Monique0
88Cherlet Angèle0
89Christiaens Anne0
90Claes Martine0
91Cremers Anaïs0
92De Caluwé Jean-Raphael0
93De Clerck Frank0
94De Muelenaere Vincent0
95De Visschere Erik0
96De Waele Karoline0
97De Wever Julie0
98Debackere Magda0
99Decadt Roger0
100Decloedt Eliane0
101Decroock Franck0
102Delanotte Maurits0
103Depoorter Luc0
104Depuyt Frank0
105Deroover Dirk0
106Deruytter Maaike0
107Ducoront David0
108Dufour Rosa0
109Groot Alf0
110Gryp Pierre0
111Imbo Robert0
112Joye Koen0
113Lammerteyn Linda0
114Lauwers Johan0
115Lebacq Annemie0
116Liefhooghe Roland0
117Logghe Jeannine0
118Maenhout Ann0
119Mahau Veronique0
120Moerkerke Jan0
121Moret Jos0
122Otte Madeleine0
123Piepers Dirk0
124Quets Willy0
125Rabaey Josiane0
126Rogiers Monique0
127Sadones Ludo0
128Schiltz Bart0
129Simoens Yolanda0
130Top Bettina0
131Van Eeghem Tine0
132Van Maele Anneke0
133Van Oostenrijk Chantal0
134Van Winghem Luc0
135Vandekerckhove Dirk0
136Vandepitte Lieve0
137Vandervoort Denis0
138Vandooren Patrick0
139Vanloocke Paul0
140Vanzandweghe Lucien0
141Vanzandycke Serge0
142Verbeke Chantal0
143Verbrugghe Bart0
144Verhaeghe Jacques0
145Verlinde Rik0
146Verstraete Cathy0
147Vervaeke Rik0
148Vissers Christiane0
149Moeremans Michael0
150D'Hollander Catherine0
151Avonture Moniek-1
152Berthels Lydia-1
153Bothe Monique-1
154Claeyssens Philip-1
155De Greef Jean-1
156De Keyser Anne-1
157De Schoolmeester Annemie-1
158De Soete Peter-1
159D'hoore Rudy-1
160Dupont Gilbert-1
161Poppe Christiane-1
162Thonissen Liliane-1
163Tilleman Gerda-1
164Vlietinck Jan-1
165Bearelle Bea-2
166De Vis Roland-2
167Debree Roger-2
168Deforche Didier-2
169Legroe Rita-2
170Legroe Vic-2
171Schreel Katrien-2
172Van Brackevelt Carine-2
173Van de Cappelle Paul-2
174Seru Gina-3
175Teerlynck Stefan-3
176Verplancke Rita-3

Getrouwheid

GETROUWHEIDalgemeen totaalopgebruikt voor Wim Opbroekstatus 29dec2023restant punten te gebruiken voor kampioenenvieringgespaarde punten in seizoen lentezomer2024totaal aantal gespaarde punten HerfstWinter2023
Allemeersch Odette38014381028
Aspeslagh Luc100110
Asselborn Hélène2401024519
Augustus Louis200202
Avonture Moniek451616291233
Baeghe Carine200220
Baeke Johan421616261428
Baekelandt Bruno199910514
Baert Steve100110
Bailleul Patrick291111181217
Bearelle Bea391616231128
Beernaert Jan000000
Berthels Lydia200020911
Blontrock Marleen602615
Boeckaerts Hugo200211
Bogaert Luc101101
Bogaert Mieke000000
Bonduel Marc2701227819
Bossier Maria805826
Bothe Monique700743
Botte Josée000000
Bourdin Hélène000000
Braems Geert502523
Braet Catherine201202
Braet Lieven883434542266
Breemeersch Monique34014341024
Breemersch Martine000000
Bruggeman Karoline101101
Bruneel Jef66026662046
Bruyland Gilbert000000
Brys John622727351250
Buffel Daniel512024311338
Busschaert Martin101101
Caes Marie-Jeanne3801438830
Callant Johan000000
Camerlinck Peter100101
Cammaert Piet000000
Cardinael Paul37131324928
Catrysse Danny000000
Champagne Thierry000000
Cherlet Angèle908918
Christiaen Linda704707
Christiaens Anne2901029920
Claerhout Barbara000000
Claerhout Frank000000
Claes Martine100110
Claeyssens Philip150615312
Clybouw Johan3401134925
Clyncke Marie-Louise60025601545
Coeman Jo101101
Coeman Mieke101101
Cool Frans36014361224
Cornelis Robert48021481335
Cornillie Huguette32011321022
Crekillie Christan000000
Cremers Anaïs50027501337
De Backer Paul000000
De Caluwé Jean-Raphael100110
De Clerck Frank2400241311
De Corte Guido55016551837
De Donder Joris1701117017
De Greef Jean65025651649
De Groef Kate100101
De Keyser Anne130513310
De Keyser Trees381212261127
De Laender An000000
De Loof Dirk000000
De Muelenaere Vincent301321
De Schepper Véronique400440
De Schoolmeester Annemie3199221219
De Soete Peter431313301033
De Vis Roland260926818
De Visschere Erik801826
De Vlamynck Magda69028692049
De Waele Karoline582020381840
De Wever Julie401422
Debackere Magda11041147
Debree Roger79029792059
Debusschere Mieke250925718
Decadt Roger301312
Deceuninck Johan800808
Declerck Veronique000000
Decloedt Eliane421717251230
Decraemer Dirk48021481236
Decroock Franck704716
Decroos Paul000000
Deduytsche Jacques000000
Deforche Didier41222219437
Defour Luc200920416
Degraeve Thierry501523
Delanotte Maurits130613310
Delvinquiere Patrick100101
Demaecker Francois000000
Denoyel Fernanda52016521735
Depoorter Luc200820911
Depuydt Tom200920515
Depuyt Frank100110
Dereeper Bernard833232511964
Deroover Dirk29131316821
Deruytter Maaike400440
Deryckere Paul000000
Desimpel Hugo700770
Desimpel Katrien27111116918
Desoete Carlos852035652362
Devos Ludwine190919613
Devos Rita544105
Dewulf Geert1611115016
D'Haese Christine000000
D'hoore Rudy3101331823
D'Hulster Lena432022231033
Dochy Patrick160716511
Dossche Dirk200202
Ducoront David200220
Dufour Rosa39161623732
Dumon Ann000000
Dupont Christine001000
Dupont Gilbert210021813
Everaert Magda662027461650
Expeels Martine712022512447
Fevery Sabine000000
Gaeremyn Jackie2901129920
Geeraert Marc000000
Geldhof Erik1000401002575
Geldof Luc302303
Germeys Norma101101
Ghoos Marlène000000
Gilliaert Monique511515361932
Goris Ingrid000000
Groot Alf210321912
Gryp Pierre238815914
Gryson Annick000000
Gryson Eric2901029722
Haek Danny000000
Hanssens Jacqueline160216610
Henderick Roger100101
Hessels Tine631919442340
Heynderickx Anne-Marie000000
Himpens Michel000000
Hoornaert Robert000000
Huwel Bart000000
Huygens Hugo000000
Imbo Robert843535492559
Jacobs Frank481313351632
Jacxens Alexander202202
Janssens M-Pascale000000
Joye Koen41014411229
Kaes Marc000000
Lammerteyn Linda552121341540
Lamote Andrea000000
Laporte Han30121218822
Laporte Jean-Claude000000
Lauwers Johan29111118722
Lebacq Annemie703725
Lecoutere Patrick201202
Lefebvre Luc000000
Legroe Nicole822929532161
Legroe Rita3301533825
Legroe Vic28101018820
Leliaert Roger000000
Leys Ingrid000000
Liefhooghe Roland2801328820
Logghe Jeannine31131318724
Logghe Paul57022571245
Loose Hans2802628028
Loveniers Wilfried000000
Luca Raf100101
Maenhout Ann29131316821
Maenhout Patrick000000
Maeyaert Carolien101101
Mahau Veronique2201122418
Mareydt Diane100101
Meulemeester Luc000000
Micholt Roos000000
Mille Daniel572222351641
Mistiaen Luc200202
Moerkerke Jan10031037
Moreeuw Danny000000
Moret Jos31011311021
Morre Lieve000000
Musschoot Brigitte000000
Nachtergaele Jo64023641945
Nazari Danièle59020591544
Otte Madeleine3401334925
Paelinck Michael101101
Paepe Freddy802808
Piepers Dirk581919391444
Poppe Christiane10001073
Priem Dirk34131321925
Priem Simone52021521240
Quets Willy180118108
Rabaey Josiane170017107
Rogiers Monique3201232923
Rogiest Chantal303303
Roose Francoise712027512051
Rosson Regine1052041852877
Ruys Peter000000
Sadones Ludo41018411031
Schiltz Bart100110
Schreel Katrien2714913819
Seghers Peter501814321832
Seru Gina41018411031
Simoens Lieve101101
Simoens Yolanda12041284
Smets Hugo000000
Smets Lieve803835
Snauwaert Roger000000
Spiritus Cathy481818301434
Standaert Valère11021147
Stappaerts Diane000000
Talloen Georges100110
Taveirne Annemie000000
Teerlynck Stefan451313321530
Thonissen Liliane210021912
Tilleman Gerda300321
Top Bettina193316514
Van Acker Mieke000000
Van Brackevelt Carine208812713
Van Daele Jacqueline2901329425
Van de Cappelle Paul56019561838
Van Delft Catherine000000
Van Den Broeck Karin000000
Van Den Heuvel Didier300330
Van Eeckhoutte Els000000
Van Eeghem Tine13051358
Van Iseghem Huguette792029592356
Van Loocke Christine200211
Van Maele Anneke270027819
Van Nieuwenbrogh Georges403404
Van Oostenrijk Chantal100110
Van Rostenberghe Mieke200202
Van Thournout Heidi000000
Van Waes Kate000000
Van Winghem Luc400413
Vanacker Hilde000000
Vandecasteele Ann000000
Vandekerckhove Dirk200211
Vandenbergh Wim600633
Vandenberghe Gerda101101
Vandenberghe Marc843030542460
Vandepitte Lieve600651
Vandepitte Luc531919341835
Vandeputte Annie000000
Vandeputte Cecile63016632142
Vandeputte Francoise11031147
Vandervoort Denis502523
Vandewalle Jeanne190719712
Vandooren Patrick2801228820
Vanhecke Annie000000
Vanhecke Lieve000000
Vanhilderson Martin000000
Vankeirsbilck Liliane100110
Vanloocke Paul3201332824
Vanmarcke Luc000000
Vanneste Johan32121220626
Vanneste Sonja200202
Vannieuwenburgh Carine401404
Vanparys Luc000000
Vanrafelghem Friedel000000
Vanzandweghe Lucien700734
Vanzandycke Serge100110
Verbeke Chantal500532
Verborgh Mieke54021541539
Verbrugghe Bart150615312
Verbrugghe Roland806808
Vercruyce Martine000000
Verdonck Martine492027291336
Verhaeghe Jacques301312
Verhaeghe Johan77026772849
Verhaeghe Lieve201202
Verkest Luc000000
Verlinde Ernest000000
Verlinde Rik431717261330
Vermeire Marina000000
Verplancke Rita2807281117
Verrue Christine59022591841
Verstraete Anne000000
Verstraete Cathy300321
Verswijvelt Peter000000
Vervaeke Rik100110
Vervaeke Wim000000
Vissers Christiane411515261130
Vlietinck Jan65027651748
Volongé Jeanine58019581939
Voortman Bernadette000000
Vrijsen Herman502523
Walgrave Eddy260926719
Watteyne Roland000000
Willems Jean-Marie000000
Willems Linda000000
Wittebolle Liliane602626341644
Yde Greta3709371126
Moeremans Michael100110
D'Hollander Catherine100110